Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: Lolkabolkaa, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Formulája bőrpuhító, tápláló összetevőket és értékes argánolajat tartalmaz, ami segít hidratálni még a nagyon száraz bőrt is, hogy az érzékien puha tapintású lehessen.

Avon Skin So Soft SSS Silky Moisture Argánolajos intenzíven hidratáló testápoló / Selymesen Hidratáló Testápoló Argánolajjal
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya

Ciklon3

2019. október 19.

Igazából ezt a termékcsaládot az illata miatt vettem anno, mivel nagyon finom és tartós illata volt. Hatása azt hát, nos... nem sok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

tonic

2019. február 13.

Könnyen beszívódott, hidratált , kellemes illata, könnyedebb állaga volt, sztem közepesen száraz bőrre megfelel, nagyon szárazra valószínűleg kevés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 13.

mafalda

2019. február 12.

Ahogy emlékszem elmegy kategória volt, finom illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ahogy emlékszem elmegy kategória volt, finom illattal.

Ancsa6

2019. február 12.

Szeretem az illatát, jól hidratál, hamar beszívódik, selymes fényt hagy maga után. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

HDorina

2018. december 23.

Azt éreztem, hogy megfullad a bőröm alatta. Elhasználtam, de nem szerettem ezt a testápolót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

birdnerd

2018. június 23.

Jó illata van, de rövid időre hidratál. A kezemre is használom, de kb negyed óra után újra kell kennem, mert megint száraznak érzem. Átlagos testápolónak mondanám. A flakonnal nem tudok megbarátkozni, az Avonnak ezek a henger alakú flakonjai borzalmasak, úgy kell rázni, nyomkodni, kiimádkozni a tartalmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Hecate

2018. január 11.

Ajándékba kaptam (a véleményeket olvasva még a régi verziót) és rendkívül jól hidratálta a száraz bőröm. Az állaga és illata kellemes, minőségi termék. Bár ajándékba kaptam az Avon és hasonló kozmetikai cégektől én nem szeretek rendelni, mert lehet a következő alkalomtól már soha többé nem kapható a megkedvelt termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Jeanette88

2017. november 15.

Én szeretem, kellemes az illata és hamar beszívódik. Napi szinten használom, az éjjeli szekrényemen van, így este általában a kezemre is ez kerül. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Era012

2017. szeptember 29.

Kedvenc testápolóm!!!! Mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Kedvenc testápolóm!!!! Mindig újra veszem.

csudex

2017. július 16.

Nagyon szeretem az illatat. Kellemesen hidratal, de nagyon szaraz borrel szerintem nem csinal semmit. Kellemes, jo hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)