Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

lillaakarpati

2015. december 31.

gyorsan elmegy az illata amugy jó lenne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

gyorsan elmegy az illata amugy jó lenne..

hankazse

2014. június 18.

Az illata tényleg tuti, de ennyi az egyetlen pozitívuma. Ahogy megszagoltam rögtön felcsillant a szemem, hogy milyen remek kis cucc ez, főleg, hogy kétfázisú - és engem könnyen meg lehet venni a látvánnyal..sajnos. De ezen kívül csapnivaló amit a bőrrel művel. Hidratálás helyett zsíros-olajos nyomot hagy a bőrön amit egy idő után feszülő érzés vált fel. A kellemes nyáridéző illat miatt elfújkálom mint légfrissítőt illetve ha nem akarok parfümöt esetleg egy picit a testápolós bőrömre fújok belőle. Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

berka

2014. április 15.

Nagyon szerettem az illatát, azt, hogy egész nap érezhető volt rajtam, selymes lett tőle nagyon soká a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Ella

2013. október 31.

Semmit sem csinált, nehezen itta be a bőröm, a végén már az illatát is teljesen megutáltam. Szaténos lett tőle a bőröm, amit ki nem állhatok és olykor-olykor csípett is. Nem jött be. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Gituccci

2013. szeptember 15.

Én szerettem :)) egyszerű volt használni, illata jó és kicsit hidratál is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Én szerettem :)) egyszerű volt használni, illata jó és kicsit hidratál is...

cicafun

2013. április 5.

Nyáron jó volt használni, kellemesen frissített, imádtam az illatát. Sajnos igaz, hogy nem túl jól hidratált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

fuge7

2013. április 3.

Praktikus ez a szórófejes megoldás, elég jó az illata, mérsékelten hidratál, a bőrt viszont tényleg fényesebbé, puhábbá teszi, és mikor felfújom, kicsit hűsít is. Nyáron sokat használtam, remélem nemsokára újra elővehetem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

VeraTala

2013. április 1.

Hidratálni nem hidratál, cserébe elkenni sem nagyon kell... Az illata jó, és nem nagy kunszt használni sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

csokilany

2013. február 10.

Hát nekem se nem hidratált, sem fényes nem lett tőle a bőröm. Egynek elfújogatni jó, és legalább az illata finom, de még egyszer nem adnék pénzt érte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

ágica

2013. február 10.

Nem száraz a bőröm télen se, de ajándékba kaptam és elhasználtam. Sajnos elégge ragad, viszont egész jól hidratál és tényleg fényes lesz tőle a bőr. Magamtól sose venném meg, mert ahhoz képest drága, gyorsan fogy és az összetevők....brrr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).