Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Segít a szőrnövekedés késleltetésében.

szaniblue

2012. május 11.

Én szeretem. Nem irritál borotválás után sem. Enyhe, kellemes illata van, ezt szeretem benne mert nem szeretem ha egy dezodornak túl erős illata van. A hatása jó, bár soha nem használom egyedül, mindig egy deospray-jel együtt. Az ára kedvező akciósan olyan 300 Ft körül volt. Abszolút megéri.
A szőrnövekedést késleltető hatásáról nem tudok írni, ugyanis én minden nap átszaladok a hónaljamon a borotvával fürdés közben. :) Szerintem olyasmi lehet mint a Dove hair minimising-nél. Puhítja a szőrszálakat, nem szúrnak annyira és ezáltal érezhetjük úgy hogy lassabban nő. :)
Én mindenesetre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Én mindenesetre meg vagyok vele elégedve.

Saffy15

2012. március 9.

Szőrnövekedéssel kapcsolatban nem vettem észre semmi változást. Erősebb igénybevétel esetén úgyanúgy izzadtam benne, mint nélküle, de amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Jó az illata, és megnyugtatja a bőrt, de nem dezodorál különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Jó az illata, és megnyugtatja a bőrt, de nem dezodorál különösebben.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Saccharomyces Lysate Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).