Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Moni86

2018. május 27.

Borzalom. Fő alkotóeleme az alkohol. Ahogy magamrafújtam 1 perc és beszívja. 3. perc a bőröm hófehér és száraz és vakarózok. Kukába való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

bogyoesbaboca

2016. május 11.

Nagyon jó kis termék. Imádom az illatát jól hidratálja a böröm és nagyon egyszerű használni gyorsan beszivódik :D nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Effi

2016. március 21.

Hibátlan termék a magamfajta lustaságoknak, akik lusták testápolózni. Hozzá kell tennem, hogy különösebben nem szorulok rá normál bőrű lévén. Szőrtelenítés után szoktam fújkálni belőle, simítok kettőt, már be is szívódott. Az illata is valami fantasztikus. Szuper kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

GNóri

2016. március 3.

Baromi lusta vagyok testápolózni, főleg jó időben nagy nyűg ez nekem, mert a melegben nem bírok magamon elviselni semmilyen krémet. Ennek szellemében rendeltem meg ezt a spray-t, hogy majd nyáron elfújogatom..Na hát nem biztos, hogy megmarad nyárig:)) Nagyon egyszerű és kellemes a használata, csak magamra fújom, kicsit elkenegetem, és már be is szívódik. Jól hidratál, nagyon puha tőle a bőröm, és az illata valami isteni, ha jól rémlik, az avon lagoon tusfürdőre hasonlít, ami szintén nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).