Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Üde ragyogást, simaságot és érzéki puhaságot kölcsönöz a bőrnek, miközben hidratál és táplál.

bleauwsy

2020. június 19.

A 'száraz olaj' megfogalmazás a csomagoláson nagyon találó volt erre a termékre. Olajat fújtam magamra, mégsem éreztem hogy hidratálna, puhábbá, olajosabbá tenné a testemet (mintha nem is lenne benne), cserébe viszont többször hagytam olajos foltokat magam után textileken. Érthetetlen számomra ez a termék. Hatását pedig észleltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 19.

johannah

2020. január 4.

Szeretek olajokat használni a bőrömön, ezért amikor láttam hogy akciós ez a termék megrendeltem. Azonban nem olyan mint amilyenre számítottam. Számomra túl erős, zavaró parfűm szaga van és ahelyett hogy hidratálna inkább száraz érzést kelt. Azért adok rá 2 csillagot, mert nincs érzékeny bőröm és emiatt el fogom tudni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Mia0602

2019. július 20.

Nyáron szeretek olajos terméket használni zuhanyzás után, mert a testápolóktól rögtön leizzadok. Általában a nyirkos bőrömre viszem fel, és várok míg beszívódik. Ha nincs időm rásegítek és elkenem. Nekem könnyen beszívódik, illata remek, jól hidratál. Alkohol nélkül még jobb lenne, de nem zavaró. Az ára kicsit sok, de akciósan remek cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Majida

2019. április 11.

Imádom fényes a bőrőm és hidratált igazából sok reményt nem fűztem hozzá az itteni vélemények után de kellemes csalódás volt számomra valamint nem ragad bár kicsit nehezen szívódik de én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Vanessza0420

2019. január 3.

Teljesen elfogadhato, ar-ertek aranyban jo termek.
Kellemes illata van, amit sokaig lehet erezni. Szepen beszivodik (bar nem gyorsan).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Teljesen elfogadhato, ar-ertek aranyban jo termek.

dynah13

2018. július 23.

Sajnos nem valt be, pedig nagyon sok remenyt fuztem hozza. Nem taplalta egyaltalan a borom, arganolaj ide vagy oda,es nehezen szaradt be. Nem hasznaltam el a teljes flakonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

DoriBal

2018. február 14.

Nagy reményekkel rendeltem meg, ugyanis a kétfázisú elődjét imádtam és nagyon sajnáltam, hogy megszüntették a gyártását. Viszont ez a termék nagy csalódás volt. Hiába olaj, mégis száraz érzetet hagy maga után, kellemetlen szagú és nehezen szívja be bőr. Az elődjére 5 csillagot adtam, erre csak hármat tudok. Biztos, hogy nem veszem újra, az is kétséges, hogy elhasználom a meglévőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk