Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: csk1kom, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A jojobaolaj E-, A- és F-vitaminban gazdag, hidratáló, bőrpuhító és kondicionáló hatásáról ismert. A luxus formula jojobaolajjal mélyen hidratál, táplált érzést kölcsönöz a bőrnek, és segít puhábbá varázsolni a bőrt.

Kiszerelés: 150 ml

balankaa01

2016. július 20.

Ajándékba kaptam. Az illata olyan, mintha megromlott volna, de ettől függetlenül szeretem. Szép fényessé teszi a bőröm, kicsit ki is emeli a színem. Könnyen felszívódik. Gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Sindy6

2014. december 11.

Most próbáltam ki először, így a hosszútávú hatást még nem tudom. Kifújáskor ijesztő alkohol illata van, de pillanatok alatt beszívódik, és puhább lesz a bőr enyhe, finom illatot hagyva maga után.

Update... nem vagyok elragadtatva, kipróbálni jó volt, de nincs kedvem használni mert semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

csk1kom

2014. december 7.

Egy rendelésnél kaptam ajándékba, kipróbáltam, elég alkohol illatú és nekem az utána marad sem jön be. Nem vmi jó érzés kenni vele magam vagy fújni, mivel utána nem szivódik be az olaj, hanem olyan marad a bőröm :S Az alkohol egyébként sem tesz jót a bőrnek. Nem fogom tovább használni, úgyhogy csak ilyen rövidtávú véleménnyel szolgálhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate