Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Selene, Módosítva: 2016. július 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon Slip Into... 50 ml
Ár: 7000 , Eladó: michelle4150
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel lehetséges, egyébként postázom (MPL, DPD, Foxpost, stb., kivétel utánvét!)

Vizililiom

2017. január 23.

Kellemes illatú parfüm volt, én elég sokáig éreztem magamon. Sajnálom, hogy elfogyott és már nem kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

doroti1994

2017. január 9.

Amint először magamra fújtam imádtam. Van benne valami titokzatosság, nőiesség. Csak különleges alkalmakkor használtam, nehogy elfogyjon, de szívem szerint minden nap ezt viseltem volna :) Páromnak is ez volt a kedvence a parfümjeim közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Zsokaa

2016. június 24.

Szerettem az illatát, egész tartós is volt, és nagyon olcsón be lehetett szerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

adrica

2016. június 23.

Páromnak tetszett, de én alig vártam, hogy elfogyjon. Mire a végére értem, bevallom megkedveltem. De nem hiszem, hogy hiányozni fog. Kicsit torokkaparó volt, maga az illat erőssége viszont botrányos. Max. 0,5-1 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Mackobunda

2015. november 15.

Olcsó, lágy, hígított illata van. Ahogy "érlelődik" a parfüm, mert már rég óta megvan annál jobb illata lesz. Esküszöm :D Így már egészen finom és édes ezért kap egy 4*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

juditunk

2015. október 1.

Kicsit olcsó illata van, olyan mint bármelyik "százforintos" parfüm. Olcsó volt, ezért 3 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Viks

2015. április 3.

Imádom az illatát, viszont sajnos nem élvezhetem sokáig, ugyanis elég neki 1-2 óra, és szinte egyáltalán nem lehet érezni, hogy használtam. Ajándékba kaptam, ezért számomra nem volt pénzkidobás, és el is használtam már a felét, de nagyon nem szeretem, mikor egy termékkel nyakon kell öntenem magam ahhoz, hogy valamennyire megmaradjon az illat...Hasonló gondokat tapasztalok az Avon jó néhány parfümje esetében, amik szintén megvannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

LiiL

2014. december 12.

A legjobb parfüm amit valaha is vettem. Pár éve , egy ideig Angliában éltem, bedobtak hozzánk egy avon újságot, megláttam és megtetszett az üvege. Amikor megjött nem hittem el mennyire tetszik. Annyira betalált ez az illat, azóta se találtam ehhez fogható kedvencet (najó talán a Lady Million. :) ) , nagyon sajnálom hogy már nem gyártják, fantasztikus könnyed, érzékeny illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

klau888

2014. augusztus 17.

Nagyon szeretem, már a 2.üveggel van. Minden évszakban megállja a helyét. Jó hétköznapra is, de egy elegánsabb rendezvényen is megállja a helyét. Én is azt tudom mondani, hogy nagyon nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

WGR

2014. június 23.

Kedvenc Avonos parfümöm. :) Finom, nőies, de nem fullasztó. Viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Acid Yellow 3

Színezék. Lilás piros.