Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális- gyümölcsös illatkategória.

Illatösszetevők: nektarin, orchidea, bőr

Ár: 8500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
ALettah

2016. október 27.

Tényleg, ilyenem is volt anno, és most megtaláltam az üvegét a régi szobámban :) Boldogan szagolgattam, aztán persze megváltam tőle. Na de milyen is volt maga az illat? Nem is szexinek, inkább dögösnek mondanám. Bőr, nektarin, vanília, fehér virágok...én is főleg bulikba hordtam, egy olyan illat, amire sokan felkapják a fejüket, adott egy kis plusz magabiztosságot. Pedig én akkoriban nem a szexi tűsarkúba csusszantam be, hanem egy magasszárú bőr csizmába vagy bakancsba. Mégis úgy éreztem, hogy illik hozzám, illett azokhoz a pillanatokhoz a parfüm. Az üvege bájos, és a fekete szál benne különlegessé teszi. Nem hinném, hogy újravenném, ha lehetne még kapni, de kellemes emlékek kapcsolódnak hozzá. Nem mondom, hogy egyedi, ezer közül is felismerhető illat volt, de volt egy kis karaktere azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

amidala

2014. december 13.

Először egy kis kiszerelésű mintát kaptam belőle, imádtam, rögtön beleszerettem, de mivel volt még más parfümöm, gondoltam későbbre hagyom a rendelést. Most jött el az ideje, és teljesen kétségbe estem mikor szembesültem azzal, hogy nincs már benne a katalógusban... Már lemondtam róla, de eszembe jutott, hogy vannak Avonos boltok, és csodák csodájára találtam!!! :))) Annyira édes, csábító és szexi ez az illat, nem tudok rá rosszat mondani. Alapjáraton is az édes illatokat szeretem, és ez holtversenyben első helyen van nálam a Prada Candyvel. És a tartósságával sincs problémám. Remélem vissza fog kerülni a kínálatba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

LiiL

2014. december 12.

Az egyik kedvenc parfümöm. A testvérét kaptam meg először, azt imádtam, de miután már nem lehetett kapni, ezt kaptam helyette ajándékba. Meglepő de őt is rögtön megszerettem. Isteni illata van. Hozzám nagyon illik. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

csicsike

2014. október 25.

Imádtam ezt az illatot, főleg, ahogy nagyon szexivé vált rajtam, mégis édeskés maradt, de mára meguntam sajnos, a 3. üveg áll a polcon és nem tudok vele mit kezdeni.

Akit érdekel, van 4 teljesen bontatlan üvegem, szívesen megválok tőlük :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Akit érdekel, van 4 teljesen bontatlan üvegem, szívesen megválok tőlük :).

galagonyanya

2014. szeptember 9.

Őszi-téli komfortillat, kellemesen fűszeres, gyümölcsös - már-már trópusigyümölcsös - szerethető. Jó érzés viselni, máris megszerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

heni.86

2014. augusztus 22.

Kár,hogy már nem kapható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Kár,hogy már nem kapható :(

mkincsooo

2014. augusztus 14.

Sajnos hamar elfogyott...Nagyon jó édes illata van.Imádom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Sajnos hamar elfogyott...Nagyon jó édes illata van.Imádom:)

Tíí

2014. július 27.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 27.

ritus206

2014. július 18.

Többet vártam tőle a vélemények alapján, kár volt.Nem az én illatom.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 18.

Többet vártam tőle a vélemények alapján, kár volt.Nem az én illatom.

puskas.henrietta94

2014. július 11.

Születésnapomra kaptam a volt páromtól, nem igazán tetszik, de mert ajándék volt, fújtam párszor magamra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3, CI 42090

Színezék. Lilás piros.