Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• láthatatlanul fixálja a sminket
  • nem szárítja a bőrt
  • A-, C-, E- vitamint tartalmaz
  • nem hagy ragadós érzetet a bőrön

fehereszter13

2019. augusztus 9.

Nem használom minden nap, inkább alkalmakkor, hogy jobban fixáljam a sminkem. Elég sok termék kerül az arcra egy fújással, ami kicsit azt a hatást keltheti, hogy lefolyik tőle a smink, de nem, szépen megköti a sminket és megszárad egy perc alatt kb. Nyilván olyan 1-2 fújásnál többet már nem bír beszívni az arc, szóval annyi elég szerintem.
Én azt vettem észre, hogy szépen fixálja a sminket, a bronzosító és a szemhéjpúder esetén figyeltem meg, hogy nagyon szépen a helyén maradtak, ezek kopnak le elsőként, ha nem használok fixálót.
Szerintem ez egy szuper középkategóriás termék, én képtelen lennék 10 ezer Ft-ot fizetni egy MAC-es verzióért, szóval ez tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

rizspufi

2019. július 24.

Egy ideje használom már, viszont az utóbbi időben nem vagyok vele megelégedve. Nem tudom, hogy változtattak e rajta valamit, de nem jó a szórófeje, túl sokat fúj egyszerre és túl nagy pöttyökben. Ragacsos lesz utána az arcom és oszlathatom el valahogy kézzel. Tény, hogy szépen fixál, de erősen gondolkodom az újravásárláson...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Ainran

2019. június 27.

Már többször újra vettem, a csomagolása gyakran változik. Nagyon szeretem, egyenletesebbé teszi a bőrtónust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Qwerty1234

2019. június 13.

Nem szeretem! Egyszer használtam, de nagyon negatív a véleményem róla! Azóta is ott van szerintem a szekrényembe, ha nem dobtam még ki! :/ Egy csillagot is azért adok, hogy adjak valamit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Dee

2019. május 4.

Ajándékba kaptam, de nem szeretem.
Nekem a sminkem megrepedezik tőle és elnehezíti a bőröm. Többször próbáltam újra hogy biztos valamit “elrontok” távolabbról fújtam majd még távolabbról aztán keveset még kevesebbet. Egyik opció sem működött mert vagy az első probléma állt fent vagy pedig gyakorlatilag semmi haszna nem volt mert ugyanannyi idő alatt jött le a sminkem mint a használata nélkül de a fura “bőr fullasztó” érzés meg megmaradt mindkét esetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Ajándékba kaptam, de nem szeretem.

fruzsi911

2018. december 6.

Nem bántam meg, hogy megvettem, ezzel már estig is kibírja a sminkem, ha nem használom 1-2 óra után szétfolyik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Andy88

2018. november 23.

Egy Avonos ajándékcsomagban jutottam hozzá... régen és most is úgy gondolom, hogy nekem nincs igazán nagy szükségem erre a termékre. Valahogy nem olvad le rólam annyira a smink, hogy ezt használnom kelljen.
De végülis az eddigi tesztek alapján elmondhatom, hogy túl sok változást nem vettem észre a használatával. Ráfújom az arcomra, benedvesíti aztán megszárad. Semmi egyéb érzés, mintha ott sem lenne. Hatékonyságát tekintve nem tudok nyilatkozni a fentiek miatt. Tényleg semmit nem vettem észre a használata során. De legalabb nem ragacsos és nem büdös. :) Nyárra jól jöhet a kánikulában, vagy esetleg edzés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

lohnerniki15

2018. november 13.

Nagyon-nagyon szeretem. Rengeteget sminkelek és fontos, hogy reggeltől estig is tökéletes legyen a sminkem. Nekem nagyon bevált, akár egész nap hibátlan marad vele a sminkem, ami alatt nem egy szempillaspirált értek, hanem egy teljes sminkelést, és mindent megtart. Kellemes illata van, nem ragadnak össze a pilláim tőle, nem látszik, hogy lefújtam az arcom, nem cserepesedik ki az alapozóm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

KarolinaLina

2018. szeptember 9.

Mint egy disco gömb olyan az arcom tőle. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Mint egy disco gömb olyan az arcom tőle. Szörnyű.

Kingus23

2018. július 28.

Használtam párszor,de semmi extrát nem vettem észre,nem maradt meg tőle jobban a smink ,mint általában.Valami mást kell keressek a helyére,mert nem ér semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate