Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tartósan hidratálja, táplálja, erősíti és rugalmasabbá teszi a bőrt. Barna alga kivonattal.

Mona29

2018. január 11.

Az na ezt nem csíptem valami nagyon. Akármilyen vékonyan kentem, mindig ragacsos maradt a bőröm és én azt alvásnál sem tudom elviselni. Extra hidratálást nem vettem észre. Egynek (sem) ment el, de hát a mai eszemmel nem is várok el sokkal többet tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

matine91

2015. július 26.

Hogy őszinte legyek, szép hidratált bőrt eredményez, egy ideig ezt használtam. Aztán nagy kihagyással most is használtam, de pattanásos tőle a bőröm. Nem tudom, talán lejárt a szavatossági ideje vagy a bőröm mást szokott meg korábban, de sajnálom, hogy a kukában kell landolnia.
Az éjszakai zselé verzióját alapjáraton nem tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Az éjszakai zselé verzióját alapjáraton nem tudom használni.

lilikszilvi

2015. január 16.

A száraz, érzékeny bőrömre nagyon jó. Felkenés után azonnal érződik hidratáló hatása, puha lesz tőle a bőröm. Számomra ez bevált és remélem továbbra is így lesz. Nagyon örülök hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

sebokzsofi93

2014. november 15.

az én bőrömnek hidegebb időkben kicsit kevés, nyáron viszont tökéletes hidratáló! nem irritál, jó illatú, könnyen felszívódik, lehet rá sminkelni. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

bogi0908

2014. október 26.

Az illata és az állaga teljesen megfelelő, viszont olyan, mintha semmit sem tenne a bőrömmel. 1-2 óra múlva kiszárad az arcom tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Bergamo1

2014. október 18.

Képtelen vagyok használni, mert annyira csípi a szemem, hogy szó szerint sírok tőle. És nem, nem használom a szemkörnyékemnek még a közelében sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Fruzsina0620

2014. június 23.

A száraz, érzékeny bőrömre nagyon jó. Számomra ez bevált és remélem továbbra is így lesz. Estére nekem nagyon extrém hidratálást nyújt. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

galagonyanya

2014. május 27.

Nagyon jó!!! Az egyik legjobb hidratáló, amit valaha használtam! Hamar beszívódik, nem ragad, fantasztikusan hidratál, az illata is tökéletes. Mit mondjak még? Legközelebb mindjárt kettőt rendelek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

niki33

2014. február 23.

Most kezdtem el használni és imádom:-) Száraz bőröm csak úgy issza be minden reggel, hogy utána puha legyen tőle. Egyáltalán nincs kiütés, kipirosodás, mint eddig n***a márkás arckrémnél, az ára szettben kedvező: gélkrémmel együtt volt 1600 Ft, igaz ez tavalyi ár. Nekem bejött:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Kittygirl1630

2013. szeptember 8.

Ez volt a legjobb arckrém amit használtam. Iszonyat jót tesz a száraz és extra száraz bőrnek. Reggeli arctisztítás után is érzem a krém hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Antioxidánsok: Caffeic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.