Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít nyugtatni az érzékeny arcbőrt, és helyreállítani annak egészséges kinézetét. Tartósítószer-mentes, színezékanyag-mentes és illatanyagmentes.

Kiszerelés: 50 ml

free

2017. január 2.

Használtam! Nagy fájdalmam, hogy a gyártását megszűntették. Szinte sohasem volt problémám , azon 3- 4 év alatt , míg ezt kentem az arcomra. Nem csak nyugtatta a gyulladásra hajlamos bőrömet, szinte teljesen kivédte a kipirosodást, hanem szépen ránctalanított. Ára nagyon jó. Nekem ez a tökéletes arckrém volt! A Nivea érzékeny arckrémet egy pár évig nem gyártották, utána fedeztem fel ezt a krémet. Egy darabig az 5 000 ft felettieket használtam. Azok csak jók voltak, ez egyszerűen tökéletes volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

liladiva01

2014. július 8.

Eltömíti a pórusokat, két nap alatt tele lettem mitesszerrel. Valóban réteget képez a bőrön, zsírosítja, valószínűleg ennek köszönhető a pórusok eltömődése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

tothdetty22

2014. június 29.

Elfogyott az arckrémem és gondoltam kipróbálom. Eddig a kombinált bőrre való krémet használtam, de mivel érzékeny bőrre van, gondoltam kipróbálom. Hét nem jött be. Csípős, égő érzés nálam is jelentkezett. A T vonalam teljesen kipirul tőle. Hidratálás rendben volt, ezért kap 2 csillagot. Fele még megvan, de kuka lesz a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

galagonyanya

2014. február 16.

Azért vettem meg - kb egy éve lehet - mert úgy voltam vele, ha érzékeny bőrre készült, akkor biztos nem tettek bele alkoholt, ez fontos szempont volt. De valahogy... nem volt az igazi. Nem volt konkrét illata, ami volt neki, az meg nem tetszett. Hidratált - gondolom - de kicsit zsíros érzetet hagyott maga után, szólal egy idő után éjszakára kezdtem el használni, és nagy nehezen el is fogyott. Szóval ártani nem ártott, de nem is használt különösebben, ezért meg kár pénzt adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

jetroh

2013. december 16.

Nagyon csípte,égette az arcom.Többet nem is kisérletezek vele.Pedig egyáltalán nem mondanám érzékenynek a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

-.Nikii.-

2013. szeptember 29.

Termékmintám volt belőle, amint kinyitottam az első észrevételem az volt, hogy büdös. Gondoltam azért még kipróbálom, mert amit akkor használtam gyógyszertári krém nagyon kiszárította az arcom és minden kencére érzékeny lettem. Mivel ez érzékeny bőrre való, felkentem. Még ki se sétáltam a fürdőszobából, rohantam a csaphoz, mert marta, égette és csípte az arcom. Sajnos a mintától a kukáig vezető úton érzékeny búcsút kellett vennem. :) 1*, de ha lehetne, 0-át kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Jaina

2013. augusztus 21.

Amikor várandós voltam, ez volt az egyetlen arckrém, aminek el tudtam viselni az illatát :-) Megfelelően hidratál, bár utána kicsit olajos érzést hagy maga után az arcon, az éjszakai krémjével jobban meg voltam elégedve. Nem volt különösebb problémám vele, de nem fogom újra vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Doro

2013. május 28.

Sajnos nem vált be, miután felkenem pár percig csípő érzést érzek az egész arcomon, pedig nincs érzékeny bőröm. Ráadásul nem valami jól hidratál, viszont pozitívumként értékelem, hogy gyorsan beszívódik, és fényvédőt is tartalmaz. El fogom használni, de biztos nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

melange5014

2013. január 27.

Nekem nem vált be, zsíros érzetet hagyott maga után, olyan volt mintha nem akarna beszívódni viszont az éjszakai változata nem volt rossz:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

vicoka08

2012. november 10.

Nekem az éjszakai krémje van meg, és azért oda vagyok. Nekem eléggé ki szokott száradni az arcom, és nagyon hámlik is folyamatosan, de ettől elmúlt. Hidratálja az arcom. A hámlásaim sincsenek úgy, és gyönyörű rugalmas, és szép lett a bőröm tőle. Kevésbé vannak pattanásaim, és gyorsabban is gyógyul valamivel az arcom. Nagyon örülök ennek a krémnek, mert imádom. Külön érdekesség, hogy pici csillámok vannak benne, amitől picit csillog az arc. Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 10.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.