Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sivingerreka, Módosítva: 2019. március 12.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző hidrogél formula juharcukorral a tökéletes illeszkedésért. A juharcukor természetes alfa-hidroxi forrás amely segit eltávolítani az elhalt hámsejteket, hogy sima és ragyogó boröd lehessen.

oroszvivii

2019. július 5.

Kérdőjel volt számomra, hogy kipróbáljam e, mert az Avon termékek nem a kedvenceim közé tartoznak. Egy hatalmas meglepődés lett ez a maszk. Tetszik benne, hogy nem ragad az arcom tőle miután leszedem, egész puha és friss lesz tőle az arcom. Az árát tekintve kicsit drágának tartom, de néha ennyi kényeztetés megérdemelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Bb.Sophie

2019. június 15.

UPDATE:
Tettem vele még1 próbát, most is a felhelyezésével gyűlt meg a bajom: konkrétan már a kibontáskor szétcsúszott, a fólia leesett róla, kellet egy darabig "bűvészkedni" mire felkerült az arcomra. Utána még vagy 2 percig igazgatnom kellett, mert olyan érzés volt, mintha lecsúszna... A hatása továbbra is jó, nagyon szépen felfrissíti az arcbőröm.

Az általam eddig próbált fátyolmaszkoknál vastagabb, gazdagon át van itatva anyaggal. A felhelyezése kicsit körülményes, mert 2 részből áll amiken egyenként 2-2 réteg papír és fólia van (nekem a művelet közben több helyen elszakadt). Az illata nem tetszik, engem a műanyagra emlékeztet. A hatásával viszont nagyon elégedett vagyok, láthatóan kismult és ragyogóvá vált tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

UPDATE:

Dominika28

2019. április 7.

Tegnap próbáltam ki először és a kedvenc arcmaszkom lett szóval biztos,hogy rendelek még belőle. Az illata nagyon finom a felvitele az arcra pofon egyszerű jól hüssíti az arcomat (ami főleg a nyáron lesz jó) szép puhává varázsolja az arcomat és nem hagy maga után ragacsos érzést. Nem hittem volna , hogy ekkora pozitív csalódást okoz majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Damayanti

2019. március 23.

Én kicsit bénáztam a két rész felrakásával, illesztésével, mintha nagyobb arcra/fejre lenne tervezve, vagy vmi...
Egyébként kellemes édes juharos illata van, szolid, érzetre nem rossz, de semmi hűha. Hatása nem sok. Egy maszk egyszeri használatától ne várjunk a kis 10 percnyi én idős házi wellness élményen túl mást. Látható bármilyen eredményt főleg ne. Kicsit ragadt is utána a bőröm. Huzamos használat nem tudom milyen eredményt hozna. Egyszer jó volt, többet nem veszek. Ahhoz a darab árat kipróbálás után sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Saccharomyces/Carrageenan Extract/Sarcodiotheca Gaudichaudii Extract Ferment, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Acetyl Glucosamine

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.