Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Avon Summer White & Heidi Klum Shine Rose együtt
Ár: 1800Ft a 2db együtt , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Babi.94

2021. május 21.

Erről a parfümről tini korom jut eszembe. :)
Imádtam, a mai napig megtalálható a polcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Erről a parfümről tini korom jut eszembe. :)
Imádtam, a mai napig megtalálható a polcomon.

rosewood00

2021. május 21.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem. A tartóssága miatt vonok le egy csillagot, sajnos csak pár óráig érződött rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Rita0126

2021. május 17.

Update:
Ma találtam egy üveggel a fürdőben (anyós rendelte szerintem :D) és reggel csak úgy nosztalgiából magamra fújtam. Most valahogy sokkal finomabb nőiesebb illattá alakult rajtam, én inkább ilyen friss citrusosra emlékeztem. De nagyon tetszik. Ruhán még most este is érzem, de bőrön is sokáig megmaradt. Azt hiszem fel kell pontoznom 😊

Én imádtam :) sajnos már elfogyott de megfordult a fejemben hogy rendelek megint. Az illata mindig önbizalmat adott. Friss,sportos illat. Kár hogy nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Update:

vanillacaramella.sweet

2021. március 12.

Egy másik, volt kolléganőm imdádta, mindig ő jut erről eszembe.
Egyszer próbáltam magamon az ő jóvoltából. Nagyon friss, már-már citrusos-citromos-fanyar (a grépfrút miatt), kis fréziával, orchideávl talán. Jázmint én nem éreztem. Telejsen az, aminek írják is: friss és tiszta, tényleg nyárra való, üdítőleg hathat, de nekem nem tetszett. Én pézsmát se éreztem ki, érdekes. Egyszerű, friss illat, max. 2 óra tartóssággal. Végülis nem dárga, lehet locsolni. Színe passzol hozzá, ugyanolyan hűvös-hűsítő belül, mint kívül. Nekem a Sunset sokkal jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Egy másik, volt kolléganőm imdádta, mindig ő jut erről eszembe.

MissQuen

2021. február 25.

Most ezt használom, nagyon bejön ebben az időszakban ez az EDT. Könnyed virágos-pézsmás, tengeri só illata is érződik benne. Ez volt talán az első avon parfüm kb. 2006 vagy 2008 környékén, amit megvettem és egyből a kedvencem lett. Mindig van itthon belőle egy üveggel. Klasszikus alap avon parfüm, no és persze ajánlom mindenkinek, nem csak nyárra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

pernilla

2021. január 30.

Jajj, egyszer kaptunk egy ilyet ajándékba. Olyan fejfájás jött rám kb. egy negyed órával a befújás után, hogy nem próbálkoztam többet vele. Émelyítő illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

berenisz

2020. augusztus 26.

Télen egyebet használok. Nyáron ezt váltogatom egy másikkal. Szeretem, olyan egyszerű, friss illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

zsebibaba

2020. augusztus 13.

Ami eszembe jut róla, de jó értelemben: frissen mosott, napon száradt ruha illata, vagy éppen mintha a zuhany alól léptem volna ki, és a kellemes szappan illat még érződne a bőrömön.:) Öblítőbe is elfogadnám ezt az illatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

erda74

2020. március 5.

Nálam emlék és illat kézen fogva járnak. Kb.: másfél évtizede használtam, friss, nyári illat. A summer white nekem a NYÁR, a SZERELEM illata. Ma már ugyanabban a helyzetben mást fújnék magamra, egy dög lennék, hagynám, hogy epekedjen utánam, meg sem fordulnék, elmennék mellette, észre sem venném. Akkor egész éjjel az utcát jártam vele, hagytam, hogy a hajnali eső áztassa az arcom, a felkelő nap szárítsa az elválás könnyeit. Ma már jobb nélküle. Ma már van helyette más. Pl.: Calvin Klein Obsession

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.

Gabria

2019. október 3.

Ez is, mint a többi tesója, nálam ugyanazt a hatást kelti. Valahogy ez az illat inkább egy szagra hasonlít nálam, nagyon nem bejövős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene