Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
1800Ft 2db illat Fox az árban! Avon Summer White & Heidi Klum Shine Rose
Ár: 1800Ft FoxPosttal , Eladó: Chrissy
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost
mlexa

2019. június 20.

A katalógusban tetszett az illata, de élőben nekem borzalmas büdös volt. Édesanyámnak adtam, de neki sem jött be, így kuka lett...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

elina12

2019. június 5.

Régebben sokat használtam, akkor tetszett az illata is, de most már nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

NovErke

2019. június 5.

"Szaladgálós", olcsó illat, nem idős, de kicsit érettebb nőknek mint én vagyok. Egyébként nem kellemetlen, ilyen frissesség illat, csak nagyon érezni hogy nem EDP, de annyit amennyibe kerül, megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

marysidehouse95

2018. november 12.

Tini koromban használtam, aztán a 2. üveg után büdössé vált számomra ez az illat, azóta máson sem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

monika1974

2018. október 16.

Ha jól tudom, ebből a családból 4 szín (illat ) van! Ő nem jött be nekem, rajtam!!! Nekem száraz émejítő!!! ( a többi hárommal szemben)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

tothnetti

2018. augusztus 4.

Tudom, hogy sokaknak nem jött be ez az illat, de én mégis nagyon szeretem. Évek óta ezt is használom, megszámolni sem tudom, hány üveggel használtam már el. Képzeljétek, rajtam meg is dicsérik és csodálkoznak, amikor elárulom a nevét! :) OK, nem a legtartósabb, de 1000 Ft elejéért kb. ennyit is várok. Úgyhogy ez az illat és én, jóban vagyunk! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Brigitt

2018. július 15.

Én ezt a kis olcsó illatot igenis szeretem. Számomra a frissen mosott, levegőn száradt ruhák illatát idézi. Nyári forróságban, amikor sajnálnék magamra fújni méregdrága parfümöket, azért, hogy leizzadjam magamról, na olyankor ez a kis semmiség nekem jólesik. Amikor az ember strandra megy, de azért valamilyen illatot szeretne viselni, erre a célra teljesen megfelelő, de csak úgy az otthoni komfortérzés eléréséhez is. Egyes testpermeteket drágábban árulnak ami 10 percig tart, ő pedig kitart 3-4 óráig is. Szerintem finom illata van, és hát az árához mérten nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

Meridon8

2018. január 12.

imádtam a friss illatát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

imádtam a friss illatát :)

Saranhuone

2018. január 12.

Ajándékba kaptam de nem szerettem. Szerintem nagymamás, wc-pucoló illatú. Anyám fújkálta el otthon légfrissítőnek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

ennorka

2018. január 12.

Ajándékba kaptam, nagyon nem szerettem.
Locsolkodásra, kölninek lett használva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Ajándékba kaptam, nagyon nem szerettem.
Locsolkodásra, kölninek lett használva.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene