Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

borbasemese

2021. október 14.

Tudom is már, mit fogok jövő tavasszal, nyáron viselni. 😉 Jópár év kihagyás után újra visszatértem hozzá. Nem is értem, miért hagytam ki ezt a parfümöt évekig, mert nagyon,nagyon jó illat, most még jobban tetszik, mint régebben. 💙

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

brb

2021. szeptember 21.

Az idei év, júliusi és augusztusi főbb illatom volt.
Születésnapomra kaptam édesanyámtól, és meg kell hagynom, egyszerűen imádom.
Kifújáskor először tisztaság, majd kicsivel később egy lágy, édeskés illat. Nem tolakodó, inkább kellemes, nyárias parfüm
Maximális 5 csillag😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Az idei év, júliusi és augusztusi főbb illatom volt.
Születésnapomra kaptam édesanyámtól, és meg kell hagynom, egyszerűen imádom.
Maximális 5 csillag😊

Babi.94

2021. május 21.

Erről a parfümről tini korom jut eszembe. :)
Imádtam, a mai napig megtalálható a polcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Erről a parfümről tini korom jut eszembe. :)
Imádtam, a mai napig megtalálható a polcomon.

rosewood00

2021. május 21.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem. A tartóssága miatt vonok le egy csillagot, sajnos csak pár óráig érződött rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Rita0126

2021. május 17.

Update:
Ma találtam egy üveggel a fürdőben (anyós rendelte szerintem :D) és reggel csak úgy nosztalgiából magamra fújtam. Most valahogy sokkal finomabb nőiesebb illattá alakult rajtam, én inkább ilyen friss citrusosra emlékeztem. De nagyon tetszik. Ruhán még most este is érzem, de bőrön is sokáig megmaradt. Azt hiszem fel kell pontoznom 😊

Én imádtam :) sajnos már elfogyott de megfordult a fejemben hogy rendelek megint. Az illata mindig önbizalmat adott. Friss,sportos illat. Kár hogy nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Update:

vanillacaramella.sweet

2021. március 12.

Egy másik, volt kolléganőm imdádta, mindig ő jut erről eszembe.
Egyszer próbáltam magamon az ő jóvoltából. Nagyon friss, már-már citrusos-citromos-fanyar (a grépfrút miatt), kis fréziával, orchideávl talán. Jázmint én nem éreztem. Telejsen az, aminek írják is: friss és tiszta, tényleg nyárra való, üdítőleg hathat, de nekem nem tetszett. Én pézsmát se éreztem ki, érdekes. Egyszerű, friss illat, max. 2 óra tartóssággal. Végülis nem dárga, lehet locsolni. Színe passzol hozzá, ugyanolyan hűvös-hűsítő belül, mint kívül. Nekem a Sunset sokkal jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Egy másik, volt kolléganőm imdádta, mindig ő jut erről eszembe.

MissQuen

2021. február 25.

Most ezt használom, nagyon bejön ebben az időszakban ez az EDT. Könnyed virágos-pézsmás, tengeri só illata is érződik benne. Ez volt talán az első avon parfüm kb. 2006 vagy 2008 környékén, amit megvettem és egyből a kedvencem lett. Mindig van itthon belőle egy üveggel. Klasszikus alap avon parfüm, no és persze ajánlom mindenkinek, nem csak nyárra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

pernilla

2021. január 30.

Jajj, egyszer kaptunk egy ilyet ajándékba. Olyan fejfájás jött rám kb. egy negyed órával a befújás után, hogy nem próbálkoztam többet vele. Émelyítő illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

berenisz

2020. augusztus 26.

Télen egyebet használok. Nyáron ezt váltogatom egy másikkal. Szeretem, olyan egyszerű, friss illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

zsebibaba

2020. augusztus 13.

Ami eszembe jut róla, de jó értelemben: frissen mosott, napon száradt ruha illata, vagy éppen mintha a zuhany alól léptem volna ki, és a kellemes szappan illat még érződne a bőrömön.:) Öblítőbe is elfogadnám ezt az illatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.