Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Avon Summer White parfüm eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Határ út), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit! Foxpost, posta vagy személyes átvétel. (Packeta és Easybox nem játszik!)

Lauraclaudia

2024. július 11.

Általános iskolában használtam. Laza nyári csajos kis könnyed illat. Már 20 as éveimben komolyabb parfümökre vágytam, ugyhogy nem is vonz már. De akkor tökéletes volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 11.

dandelion97

2024. január 8.

Még általános iskolás koromban használtam, imádtam akkoriban. Egy nagyon szép, tiszta, ‘fehér’ illat, egészen korrekt tartóssággal. Mindig meleg szívvel gondolok rá, a mai napig jó érzéssel tölt el, ha megérzem valakin. Szerintem jól tud állni fiatal lányokon és anyukákon egyaránt, nagyon jó kis komfortillat. Igaz, azóta már jobban szeretem az erőteljesebb parfümöket, de ez mindenképp megérdemli az 5 csillagot. +szerintem igazán jó választás volt ez az üveg ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 8.

kalmaniki

2023. március 30.

Már évek óta az egyik kedvencem, főleg tavasszal, nyáron szeretem használni. Rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

o.laura21

2022. december 12.

Nyáron tökéletes választás, laza, üdítő. Sajnos nem olyan tartós, mint egy testesebb parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

jane79

2022. november 6.

Citrusos vizes illat, szeretem ezt a parfüm családot. Az ára kedvező, szeretem használni a mindennapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 6.

NatureBeauty

2022. július 22.

Idén nyáron sokkal óvatosabb vagyok a költekezéssel, így ha fújkálós illatokról van szó, inkább visszatérek a bevált, szolid, olcsóbb illatokhoz. Ez a kis illat pont ilyen. Nem egy pasifogó csodaszer, de nem is ez benne a lényeg. Nyári, kellemes, és tartós is (a meleg miatt).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 22.

Terru

2022. július 4.

Ez a tökéletes nyári illat. Frissítő habár nem az a klasszikus tisztaságillat, van benne egy kis plusz. Tetszik, hogy a nyári citrusos parfümök dömpingjében van ilyen is. Nem tolakodó illat, irodában el tudom képzelni, habár nyári estéken is megállja a helyét. Annak ellenére, hogy edt egész hosszan érezni, báris az én bőrömön. Már évek óta minden nyáron ott van a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 4.

borbasemese

2021. október 14.

Tudom is már, mit fogok jövő tavasszal, nyáron viselni. 😉 Jópár év kihagyás után újra visszatértem hozzá. Nem is értem, miért hagytam ki ezt a parfümöt évekig, mert nagyon,nagyon jó illat, most még jobban tetszik, mint régebben. 💙

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

brb

2021. szeptember 21.

Az idei év, júliusi és augusztusi főbb illatom volt.
Születésnapomra kaptam édesanyámtól, és meg kell hagynom, egyszerűen imádom.
Kifújáskor először tisztaság, majd kicsivel később egy lágy, édeskés illat. Nem tolakodó, inkább kellemes, nyárias parfüm
Maximális 5 csillag😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Az idei év, júliusi és augusztusi főbb illatom volt.
Születésnapomra kaptam édesanyámtól, és meg kell hagynom, egyszerűen imádom.
Maximális 5 csillag😊

Babi.94

2021. május 21.

Erről a parfümről tini korom jut eszembe. :)
Imádtam, a mai napig megtalálható a polcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Erről a parfümről tini korom jut eszembe. :)
Imádtam, a mai napig megtalálható a polcomon.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.