Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zoe444, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. június 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2017

"Egy üvegycsényi melegség és energia."

Illatösszetevők: barackvirág, gyömbér és ámbra

reekus03

2019. január 19.

Többször újra vettem, de a környezetemben annyian használták, hogy elvesztette varázsát.
Én sokáig éreztem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Én sokáig éreztem magamon.

MissQuen

2018. augusztus 21.

Kellemes púderes, virágos illat nyárra. Nekem bejött. Aki nem kedveli a hivalkodó, fojtogató édes illatokat annak jó lehet. Ez tényleg egy visszafogottabb jó kis EDT. Nemsokára kivonják a katalógusból

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Mesike91

2018. június 21.

Na ez volt a második olyan illat Avonéktól, ami máson és magamon is tetszett. Elfújtam, jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Bonzee

2018. április 28.

Egyszerűen NEM TUDOM, milyen illata van. Magamra fújom - mit "fújom"?! LOCSOLOM!!!, és nem egészen EGY PERC után SEMMIT nem érzek belőle. Sem a bőrömön, sem a ruhámon. Mintha vizet permeteznék magamra. Ilyet én még az életemben nem tapasztaltam, még a legdurvábban "pancsolt" parfüm-izéknek is volt legalább egy félórás tartóssága (még ha adott esetben nem is pozitív módon). De ennél... semmi. Lehet, hogy nem is létezik a Paradicsom?... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Nika91

2018. április 8.

Tényleg csak nyári illat, napsütés és meleg jut róla eszembe. Kellemes, de semmi több. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

bubilany

2017. december 1.

Kellemes kis nyári illat ezis mint a "testvérei" de semmi többet nem nyújtott. Elfújkálom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

00Martina00

2017. szeptember 28.

Jelenleg is ezt használom! Tartósnak annyira nem mondanám... de azért szeretem... többször fújom újra...😊😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

dalmicka

2017. augusztus 7.

Nagyon jó illata van, igazi nyári illat, tartóssága is elég jó! Árban is kedvező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Frumus

2017. augusztus 5.

Megrendeltem, megszagoltam, de semmi, elfújom (remélem), de nem fogott meg, édeskés tucatillat, totál jellegtelen, meg nem is szeretem az édeseket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

HRita77

2017. augusztus 2.

Az Avon Summer White Sunset kölnijèt nagyon szeretem. Amikor megláttam a Paradise-t úgy örültem, hogy végre megint egy ilyen jó illat. Csalódtam... Gyenge, szúrós és nagyon mű, olyan mint az olcsó lègfrissítők....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Orange 4 / CI 15510, CI 42090

Színező anyag. (Piros)