Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Bőröregedést késleltető napvédő arckrém érzékeny bőrre olajmentes formulával, mely segít csökkenteni a bőröregedés jeleit.
E-vitamint tartalmaz. Gyengéden hidratálja a bőrt. Segít csökkenteni a bőröregedés jeleit.

Kiszerelés: 50 ml

asztromélia

2018. április 9.

Ragad és csillog tőle az arcbőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Ragad és csillog tőle az arcbőr.

bubilany

2017. szeptember 11.

Elég nehéz eldolgozni és zsíros érzete hagy maga után, de mint napvédő teljesen korrekt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

gubas

2017. augusztus 2.

Több éve használom, mert ügyesen teszi a dolgát. Viszont nagyon zsíros tapintású tőle a bőröm. Talán másikat kellene kipróbálnom, de valamiért mindig ehhez jutok hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Jucus85

2017. június 22.

Teljesen ok minden szempontból.újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Teljesen ok minden szempontból.újra veszem

LathatatlanOzike

2016. szeptember 13.

Június 24.:
Ennyi pozitív vélemény mellett nagyon kíváncsi vagyok a hatására.
Kipróbáltam az arcom egy kis részén, napon még nem teszteltem, csak az állagát, és egyéb dolgokat nézegettem rajta.
Az illata tényleg semleges, felkenéskor szép fehér réteg kerül az arcra, de alaposan szét kell dörzsölni, és meg sem látszik, hogy van valami az arcon. Talán kicsit fénylik felkenve, csak nagyon picit, de eleve ritka a matt bőrrel megáldott ember, szóval nincs para. :D Nem irritálta a bőröm.
Update később.

Friss.
Nem égtem le a használata mellett, de egy nagyon picike pirosságot kapott a bőröm. Szerintem túl keveset tettem belőle, bőven kellene, több rétegben. Nem pontozom le, mert egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Június 24.:
Ennyi pozitív vélemény mellett nagyon kíváncsi vagyok a hatására.
Update később.

Friss.

Ivett93

2016. augusztus 4.

Az állaga nagyon tuti, egész nap kenegetném vele az arcomat! Az én arcom könnyen elkezd izzadni (főként homlok, ajak fölötti és alatti rész), viszont ez a krém ezt is egész jól állta. Viszont picit csípte az ajkam alatt és fölött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

danzsu

2016. június 28.

Egyik kedvencem az Avontól.Nagyon jól teszi a dolgát.Akkor használom,ha tudom hogy hosszabb időt töltök a szabadban (tehát nem csak napozáshoz). Az 50 faktor az 50 faktor, tuti nem lesz barna az arca és a dekoltázsa annak aki használja :D ! Nem zsíros, könnyen kezelhető,kenhető, hamar eloszlatható,gyorsan beszívódik.Sminkelek rá,semmilyen problémát nem okoz. Nincs pattanás,piros pötty,zavaró dudor tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

gugan16

2015. augusztus 26.

Az biztos, hogy nem égtem le a használata mellett (mondjuk barnulni se barnultam :D). Könnyen eldolgozható, nem pattogott ki tőle az arcom, az illata semleges és tényleg kis mennyiség is elegendő belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

adrika528

2015. július 7.

Csak ajánlani tudom. Felvitel után max 2 perccel teljesen beszívódik, nem hagy nyomot, nem ragad, nem fénylik. Talán egy icipicit fehérít az arcon. Illata nincs. Más Avonos arcra való napvédő csípi a szemem ez abszolút nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Zöldii

2014. április 22.

Mindenkinek ajánlom,aki azt szeretné,hogy ne érje az arcát a nap! :D Tökéletes fényvédelem,tényleg jó smink alapnak is! Annak ellenére,hogy olajmentes,az én kombinált bőröm egy idő után átfényesedik. Engem viszont ez nem zavar,mert bármelyik másiktól is. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bentonite 0 0

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Phytol eo I i