Avon

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

• E vitamint tartalmaz
  • olajmentes
  • vízálló

ausmorzs

2018. június 5.

Egyszer próbáltam, de nagyon megbántam.
Biciklizès előtt kentem be magam vele ès estère felömlött majdnem az egèsz testem, a szám pedig a többszörösère dagadt.
Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Egyszer próbáltam, de nagyon megbántam.
Soha többet!

Lujzika2

2016. július 28.

Gyűlölöm, szerintem a legrosszabb minőségű Avon termék. Több testápolót próbáltam már az Avontól és a pozitív tapasztalataim miatt gondoltam, hogy kipróbálom ezt is. Nagyon nem kellett volna. Büdös, ragacsos, a bőröm képtelen beszívni és olyan vörös foltokat hagyott maga után a hajlatokban, amik még egy hónap intenzív kezelés után is láthatóak voltak. Hatalmas csalódás, az első használat után landolt is a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Tothlill

2016. július 28.

Borzalmas ez a krém...undorító az állaga és szörnyű allergiát hozott ki az amúgy nem túl érzékeny bőrömön...csak úgy mint megannyi más avon termék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Leona

2016. április 5.

Látom, sokaknak nem jött be, de nekem még smink alá is jó. Az én bőrömön szépen felszívódik és puha érzetet hagy. Az illata is kellemes, bár hamar elillan. Volt és lesz is még jobb tippem ennél a napsütéses mindennapokra, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

robszinka10

2015. július 11.

Ez sajna nekem se jött be. A hidratálás egyáltalán nem tudom miért van oda írva.. Nem tetszik a szaga se, nekem lejött a vízben, le lehetett dörzsölni.. Elég undi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Izabellaa

2015. július 8.

Normál, kicsit zsíros bőrömre nagyon nem vállt be. Anyu mindig ezt vette és sosem gondoltam bele hogy mást is lehetne venni. Azt hittem normális hogy nem szívódik be és zsíros hatású marad és a szaga kicsit fura. De megesküdtem hogy idén keresek végre egy megfelelőt úgyhogy most próbálgatok de ezt már biztosan soha nem fogom használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Black Fairy

2015. július 6.

Fura színe van, az állaga undorító, felkenes utan vékony réteg ellenére is legorog, nagyon kenyelmetlen viselet...alig vártam, hogy lemossam...
Egyet kell értenem mindenben Nikivel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Egyet kell értenem mindenben Nikivel...

antonelly

2015. július 1.

Ma vettem, mert hirtelen ötlettől vezérelve, strandolni vágytam, és pont ma délután :D Nekem nagyon bevált, igaz, először itthon kentem be magam, ahogy írta is, hogy 15 perc az első réteg után a várakozási idő. Aztán bekentem magam újra, a strandon, csobbanás előtt. Nem égtem le a vízben, pedig ez nálam hatalmas dolog, mert iszonyat érzékeny és fehér a bőröm! Szóval nekem bevált, és az ára is nagyon jó, 1790 forintért. Ami még fontos, hogy pillanatok alatt beitta a bőröm, könnyű, jó állagú krém. Az illata számomra semleges. Nekem a Nivea sem volt jobb. Egy dologgal volt gondom, hogy az arcomat is bekentem, és az arcbőrömet csípte. Ez nem tetszett, mivel azt is kell kennem, ha nem akarok pecsenye képű lenni :P Emiatt csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

milli48

2014. november 21.

Pár éve ezt használom. Sosem égtem még le vele, nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem nehéz egy kicsit belemasszírozni a bőrbe, de a hatékonysága miatt 5 csillag jár. :-)

victorika

2014. november 21.

Nem ragad, nem nehezíti el a bőrt, könnyen kenhető sűrű krém. Ez a legjobb, amit valaha használtam, soha nem égtem le vele! Soha nem kellett újra kennem, még pancsolás után sem! Csillagos ötös, és az ára is jó volt, akciósan vettem 1500 ft-ért!

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bentonite 0 0

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.