Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

Derma-UV Plus komplexet tartalmaz, ami védelmet nyújt az UVA és UVB sugarak ellen. Az innovatív Activi-D technológián alapul, ami növeli a D-vitaminban lévő enzimek aktivitását. Ez szükséges az egészséges kinézetű bőr fenntartásához.

Inezke

2017. augusztus 8.

Ragacsos, vízbe érve rögtön "lehámlik" a bőrről. Jár az 1 csillag :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Ragacsos, vízbe érve rögtön "lehámlik" a bőrről. Jár az 1 csillag :(

kulcsarcinti

2016. augusztus 12.

Sajnos semmi jót nem tudok írni róla. Nem tartja be az ígéreteit! Nem is vízálló, és nem is hidratál. A 15-ös pedig nem is a faktornak, inkább a percek számának felel meg, hogy mennyi időnként szükséges újrakenni, ha nem szeretnénk leégni. Nem érte meg még azt az 1000.- forintos akciós árat sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

mynix

2015. július 12.

Borzasztó. Zsíros réteget hagy mindenhol. Nagyon nehéz kifújni a flakonból. Büdös. Arcot csípi, nekem szem allergia is előjött tőle (nyilván, ha nem kenem arcra nem, de soha nem szoktam arra külön naptejet venni), ha csak száj közelébe ér, már érződik a keserű íze. Nem vízálló. Pozitívum, hogy nem hagy fehér foltot. Remélem a dolgát azért teszi. Az ára miatt vettem, ezt elfújkálom, de soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

szonia

2015. április 19.

Én alapvetően szeretem a napsprayket, valahogy könnyebben használom őket, mint a sima naptejet. Számomra külön pluszpont, hogy nem egy nagy bumszli flakon,ár-érték arányban teljesen rendben van. Nincs érzékeny bőröm, arcra pedig nem próbáltam, tehát efféle hatásairól nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

OOKakadu

2014. július 10.

Nem értem, minek ez az érzékeny bőrre való duma. Ha az összetevőket nézzük, égnek áll a hajunk. Az arcomat csípte (mint a legtöbb naptej), de a testre jó. Könnyű volt eldolgozni, nem hagyott fehér réteget, az illata is jó. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Azt hittem, szeretni fogom a spray-t, de nem jobb használni, mint egy krémet. És ha nem vagy elég gyors az eldolgozásával, darabokban pereg le rólad a filmréteg. A fényvédelemmel nincs gond, de ettől még ugyanúgy nem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

gabyca34

2013. augusztus 5.

Hát én most ezt használom, és elég jó. Nme égek le, de szedtem magamra színt, ami így elég fehér bőrnél csoda :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Phytol eo I i

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.