Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az Avon Sweet Sensuality illatosított testpermet jázmin illóolaj tartalmának köszönhetően kellemes illatot biztosít.

• nem hagy foltot
  • élénkítő és tartós illat

Dayanara

2017. december 27.

Érdekes ez a testpermet, nem is tudom, hogy állok vele...
Pár napja hidegebb volt, akkor a pulcsimra fújtam nagyrészt, kellemes vaníliás illatú volt úgy. (Most, hogy felraktam az összetevőket látom is benne a vaníliát. :) ) Ruhán számomra inkább finom vaníliás illatú, tartós, nem túl erős, édes, de csak pont kellemesen. Meg is lepődtem, hogy nem túl édes nekem és tetszik.
Most viszont rendesen testpermetként használtam, fújtam a nyakamra, a mellkasomnál a felsőmre, de csak átlagos mennyiséget, amennyit kb. minden ilyesmiből szoktam. Eleinte picit alkoholos volt, de az gyorsan elillant, nem ügy. Az elején még az üde jázmin is érezhető volt, aztán előjött a vanília, majd csak valami vaníliás rész maradt. De kicsit furcsa így, mert bőrre fújva nem mondanám tartósnak, akármit csinálok, alig érzem, pedig kb. az előbb fújtam magamra. Ugyanakkor néha megcsap a vanília, de valahogy nem olyan finom, mint a felsőmre fújva, ez így sokkal édesebb, töményebb, fullasztóbb számomra. Pár pillanatra még a fejem is megfájdult tőle enyhén és nagyon fullasztó (igazából kicsit már émelyítő) volt.
Lehet még kísérletezek majd vele így, de szerintem megmarad őszre-télre (főleg télre), és csak a felsőmre fogom fújni, vagy sálra, ilyesmikre. Esetleg a párnámra egy keveset lefekvés előtt és hasonlók, vagy a hajamra is egy keveset néha. De nekem testpermetként bőrre nem nagyon vált be azt hiszem. De azért nem olyan nagyon fullasztóan édes, mint mondjuk egy kölni vagy hasonló, szóval legalább el tudom használni, igaz leginkább csak felsőre fújva. De legalább sokáig tart majd. :D
Sajnos ilyen felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban (de amúgy nem rossz, anyukámnak is tetszett a vaníliás illata, és olcsó is sokszor). Aki szereti az édes illatokat, annak tudom ajánlani (én csak most kezdek nyitni feléjük kicsit inkább, de nem az én világom szerintem). Olyan 3,5-4 csillagra értékelném, nem tudom, előtte próbáltam a tejes-mézes testpermetet, az sokkal finomabb és tartósabb volt és finom, nem fullasztó. Mivel az is hasonló kicsit és sokkal jobb, ezért ez most csak 3 csillagot kap. De ettől függetlenül tudom ajánlani, akciósan mindenképp érdemes vele tenni egy próbát, csak én most soknak érezném a 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Érdekes ez a testpermet, nem is tudom, hogy állok vele...

bubilany

2017. szeptember 11.

Jó az illata de egy idő után már kicsit sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Jó az illata de egy idő után már kicsit sok.

pomme

2016. április 2.

Meglepően jó illata van, pedig nem szeretem a virágos illatokat. Bőrre fújva tartósabb, mint a sima Avon parfümök, mindenképp megérős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Tinus554

2016. március 25.

Jó illata volt eleinte, de aztán valahogy büdössé vált. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Jó illata volt eleinte, de aztán valahogy büdössé vált. Kuka...

AngyalBaba

2015. augusztus 1.

Eleinte nagyon tetszett az illata (ajándékba kaptam)! Viszont pár nap után ráuntam, elteltem az illatával :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

angimay

2015. augusztus 1.

Nagyon szeretem az illatát. Olyan relaxálós jázmin illata van. Hangulatjavító nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Kishoshi

2014. május 21.

Illata nagyon kellemes,foltot nem hagy.Kár,h nincs parfümverzióba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Illata nagyon kellemes,foltot nem hagy.Kár,h nincs parfümverzióba.

kitty06

2014. február 7.

Nagyon finom illata van! Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Nagyon finom illata van! Imádom! :)

agiv

2014. február 4.

szuper illata van,de lehetne egy kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

szuper illata van,de lehetne egy kicsit tartósabb.

shara88

2014. február 3.

jaj imádom az illatát, néha-néha befújom vele csak úgy a szobát reggeli készülődés ideje alatt (tudom, hogy nem erre találták ki). ebben a funkciójában nem nevezhetem tartósnak, bőrön még nem próbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract