Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Bőrtónushoz illeszkedő, gazdag színek. Más-más módon viselkedik különböző fényhatásokra. Fehér lóhereméz- kivonattal hidratálja az ajkakat.

Aranyvacak

2015. november 21.

A Nude árnyalat van meg belőle. Nem szeretem, mert előbb-utóbb a fél arcom csillámos lesz valamiért. Kár, pedig a számon szépen mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Black Fairy

2014. július 13.

Berry glitz van nekem, ajándékba kaptam..magamtól nem vettem volna meg ezt az árnyalatot, DE nagyon szeretem...nagyon szép a fedése, és kellemes viselni...Az egyenletes kopás egyértelműen pozitív, de azt kicsit sajnálom, hogy a sok csillámnak utána is ottmarad a nyoma...

UP
A Vermillion és a Rouge luxury is hozzám került, és bár a tartóssága még mindig nem az igazi, a színeikkel nagyon meg vagyok elégedve...Legalábbis a Vermillionnal...csodálatos narancsos piros, nagyon szépen fed. A Rouge luxury mondjuk kevésbé pigmentált, de nagyon szép, különleges színe van...a tartósság itt nem árnyalat függő, ezekkel se vagyok teljesen megelégedve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 13.

UP

Noncsikaaa

2014. július 13.

Egyszer rendeltem belőle mintát, mert megtetszett a katalógusban a színe, élőben meg sokszor eltér. Kellemesen csalódtam, nagyon szép, visszafogott színe volt, viszont nekem túlságosan csillogott és azt nem nagyon szeretem. A tartósságával is gondom volt kicsit, mert mire kiértem a buszhoz és belenéztem a kis tükrömbe, már semmi nem volt a számon. Szóval meg sem rendeltem végül a normál kiszerelést, azóta meg már nem is kapható. Van ennél jobb termék is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

adawhore

2014. március 17.

Kedvelem ezt a rúzst. Egy sötétebb, élénk piros színem van, nem tudom pontosan a nevét. Szerintem nagyon jó. Szépen fed, élénk felkenve is és tartós. Kicsit nehéz javítani, vagy lemosni, de legalább tartós. Ha lehetne még kapni újravenném, de így keresek másik terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

maja54

2014. február 2.

Szeretem/szerettem, már elfogyott, nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Szeretem/szerettem, már elfogyott, nagyon jó volt.

lovecosmetic

2013. december 17.

Egyszerűen imádom az egyik kedvencem!Két árnyalatban van meg ( Radiant Peony, Berry Glitz) Nem túl krémes,így színtelen ajakápolóval alapozok neki,hogy könnyebb felvitelt biztosítsak.Intenzív a színe a csillámok fantasztikusak benne és szépen fed.De lehetne olcsóbb is így csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

ilendi92

2013. július 19.

Nekem a radiant peony árnyalat van meg és akárhányszor használom valaki mindig megdicsér, hogy milyen jól áll a rúzsom az arcomhoz. :) És nem csak jól áll, de az állaga is nagyon jó, tényleg nem ülnek bele a ráncokba a csillámok. Nekem megér egy ötöst! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Evi03

2013. május 3.

Tegnap megérkezett a rúzsom,kicsomagolom szép a szine,de amikor felkenem szinte nem is látszik!! Az én véleményem szerint egy rúzsnak olyan szinűnek kellene lennie felkenve is, mint amilyen szinű maga a rúzs. Én csalódtam benne egy picit,mert én egy élénk lilás szinre gondoltam,és erre kaptam egy nagyon halvány gyenge fényű rúzst,ami alig látszik ha felkenem,nem erre számitottam ennyi pénzért,de jó lecke volt,nekem sajnos nem fog a kedvenceim közé tartozni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 3.

babyface

2013. április 30.

imádom az egyik kedvenc rúzsommá lépett elő. :) először az apricot glamourt rendeltem meg szép visszafogott barackos szín, majd hirtelen felindulásból egy radiant peony-t és most ez az abszolút kedvenc! :) megijedtem, hogy nagyon csillámos lesz hiszen az van benne dögivel, de nem. :) attól is tartottam, hogy a sok csillám majd beleül a kis ráncokba és szétszárítja a szám, de ez sem történt meg. nem hazudok ha azt mondom hogy ez az egyik legjobban hidratáló rúzsom. tartósságával sincs baj, evéssel, ivással persze nehezen birkózik meg, de nem baj mert imádom újra és újra felkenni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Evi03

2013. április 19.

Briliáns fényű az szuper :) Nagyon várom már hogy milyen lesz,azért erre a frost berry árnyalatra is kiváncsi leszek,hogy túl erős lila szine van,vagy sokkal halványabb,mint a katalógusban!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Honey, Hydroxyethyl Urea, Hydrolyzed Silk, Tamarindus Indica Seed Extract, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.