Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SlecckelMarine, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzs többdimenziós árnyalatai mélységet és drámát kölcsönöznek ajkainak. A Chromapixel technológia megaintenzív színekből minden egyes árnyalatot intenzívebbé varázsol.

Kiszerelés: 3,6 g

Poptie

2017. május 7.

Több színt is rendeltem, meg vagyok elégedve vele, de hamar lekopik és újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Zsokaa

2016. március 21.

Egy barnás-bronzos színűt rendeltem, nagyon-nagyon olcsón. Magát a színt aztán mégsem szerettem meg, de néha használom. Közepes a fedése, nem ragacsos, és nem szárít. Ennyi pénzért egy jó kis rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Kodi

2016. március 20.

Rúzsaim szortírozása közben fedeztem fel a csodás Pink Pop-ot. Meseszép pink alapokon arany csillámok. Miért nem gyárt mostanában ilyen szépségeket az Avon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

NadjaBlue

2015. szeptember 4.

Nekem csalódás volt. Könnyen megolvad, gyorsan lekopik és nagyon szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Nekem csalódás volt. Könnyen megolvad, gyorsan lekopik és nagyon szárított.

tothdetty22

2014. december 29.

Kedvenc rúzsom volt, ő volt az egyetlen amit elfogyasztottam abban az időben és nem dobtam ki, mint más társait. Never So Nude árnyalatom volt, ami az én ajkaimon sötétebb barna volt. Fényes, gyönyörű szín, passzolt minden sminkemmel. Legnagyobb bánatomra már nem kapható és azóta is keresem a hasonló árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Oraculum

2014. május 4.

Imádtam, az árnyalatok tökéletesek voltak Pink Pop és Wine, tartósak és a formájuk is nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

lovecosmetic

2013. december 17.

Imádom,kár,hogy már nem lehet kapni.Két árnyalatban van meg (Pink Pop, Never So Nude) olyan szépen csillogó és intenzív színű rúzs,hogy csak na,bár szárít,ajakápolóra kenem ,így nincs baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Regia76

2013. október 16.

avon rúzsok mind ki szárítják a szájat sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 16.

avon rúzsok mind ki szárítják a szájat sajnos :(

kalmaniki

2013. szeptember 26.

A Kick up coral árnyalatot kaptam, a színe elképesztően szép, tartós, egyenletesen kopik, igényes a csomagolása, nem szárít, csak sajnos tele van arany csillámokkal, amik nagyon ragaszkodóak, de én szeretem a csillámos kencéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

hbscale

2013. július 12.

Az érdekes formája miatt is jól kenhető, bár kevésbé tartós, jó kis rúzs. Az INCI-je nem igazán tetszik. "Kezdőknek" a nude árnyalatát ajánlom, szép szín, picit csillámos, bárhová hordható. Az akciós dolgok között szoktam látni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydroxyethyl Urea, Hydrolyzed Silk, Tamarindus Indica Seed Extract, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0