Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Fannitazia, Módosítva: 2020. április 28.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Merülj el a habokban, hogy relaxálj és ellazulj a tejszínes eperillatú, gazdagon habzó fürdővízben."

• finom illatúvá varázsolja a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Avon Tejszínes Eper/epres Habfürdő - XXL 1000 ml
Ár: 850 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Fannitazia

2020. április 23.

Epres és tejszínes illatú, nem minden nap használom, de pont jó arra, hogy kizökkentsen a megszokott habfürdők illatából (ami az én készletemben megtalálható).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

vmoniika

2018. október 25.

Jol habzik es az illata is finom, bar csak ovatosan mert a kad eleg csuszos lesz tole!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Christine

2018. szeptember 18.

Jól habzik 5 percig, 10 perc után mar, főleg a kényes részeken. A bőröm meg csúszássá vált tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

kdorcsi

2018. augusztus 18.

Egy kivételes akció keretein belül jutottam hozzá mindössze 100 Ft/db áron így egyből megrendeltem 5 db-ot is. Ennyiért ajándék volt elhasználni de teljes áron semmiképp se venném meg. Édesebb epresebb illatra számítottam de elég műre sikeredett de így sem mondanám rossznak. Habzó képessége viszont nagyon jó, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Ennie86

2018. július 13.

Akárcsak a többi avon habfürdő, ez is remekül habzik. :) Kicsit mű az illata de szerintem még belefér. Bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

csemezb

2018. május 16.

Imádom az epret, és az epres dolgokat. Megszaglászva, kicsit mű eper illata van, de ezt szinte vártam is. Jól habzik, nem kell annyira sok belőle. Tőlem az ára miatt kap négy csillagot, mert szerintem 1300 forint egy 500 ml-s habfürdőért nagyon sok. Nem ujra vevős, de egyszer jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Rena24

2018. március 8.

Nem a legjobb, de elfogadható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Nem a legjobb, de elfogadható!

szabina971

2018. február 13.

hát ez úgy indult hogy vásároltam az avonból és elértem a szintet amiből tudtam venni 100Ft ért egy terméket és hát barátnőmnek megtetszett ez a tusfürdő ,mert ő imádja az eper illatát.
mikor megjött és megszaglizta oda volt érte *.*
Aztán elmondta milyen ez a habfürdő :D
Neki tetszik és szeret vele pancsizni ,és teljesen meg van vele elégedve ^^
Nem bántja a bőrét se pedig ő igazán az a kényes bőrtípus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

mikor megjött és megszaglizta oda volt érte *.*
Aztán elmondta milyen ez a habfürdő :D
Neki tetszik és szeret vele pancsizni ,és teljesen meg van vele elégedve ^^
Nem bántja a bőrét se pedig ő igazán az a kényes bőrtípus.

kalmaniki

2018. január 13.

Nekem tetszik az illata, tényleg nem igazán érződik az eper, de nagyon kellemes. Nagy habot képez, nem szárítja a bőrt, de nem is hidratálja. Az egész fürdőszobát belengi az illata, sokáig lehet érezni a bőrön is. Újravenni nem fogom, de szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

rammy717

2017. november 1.

..avagy a rohadt eper ihletésével. Szörnyű. Apunak vettem, tök jól hangzott, ő az egyetlen kádban fürdőző ember a családban. Többször is előfordult, hogy bementem a fürdőbe, és szaglásztam, mi ez a savanyú, romlott szag... aztán felfedeztem az összefüggést a fürdőzése és a szag között. Érdekes egyébként, mert beleszagolva a flakonba, kellemes illata van. Egyszer el is csábultam, kivételesen én is fürdőztem volna a kádban - hát, nem győzött meg. Újra az a furcsa romlott savanyú szag, nem tartós a habja, és nem is habzik fel igazán. és olyan csúszós is lett a bőröm tőle... szerintem szörnyű :D én nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.