Avon

Ár:   4000-5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Ár:   4000-5000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ár: 2000 Ft , Eladó: Puszedli01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
mcdonald

2016. október 31.

Nekem tetszik :) Nagyon érzéki és férfias illata van. Kellemes benne a kakaó édes illata. Ajánlom az édes illatokat kedvelő férfiaknak. :D

Ez még sokkal jobban tetszik mint amikor először véleményeztem. Akkor csak mintám volt, az kicsit másabb volt. Azóta megvan a nagy kiszerelés aminek nagyon örülök. Egyszer az egyik ismerősöm elkezdett szaglászni, hogy minek van ilyen finom mézeskalács illata...én voltam az^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Erina

2016. október 31.

Ez aztán nem mai darab! Egyszer Karácsonyra vettem öcsémnek, nagyon jól állt neki ez az illat. Magabiztos, férfias, öltönyös úri ember. Csak ilyen típusú férfiakon tudtam elképzelni. Nem kellett sokat fújni belőle mégis nagyon tartós volt. De ma már vannak szuper parfümériák, így nálunk az Avon már rég nem csenget. De az YSL L'Homme kárpótolja ezt 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Annyira gyűlölöm a szagát. A tartóssága miatt kap két pontot.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Annyira gyűlölöm a szagát. A tartóssága miatt kap két pontot.

GNóri

2015. december 25.

Most karácsony alkalmából egy ajándékozás során volt lehetőségem megillatolni. Az avon TTA kollekciójának női parfümjei kiemelkedőek szerintem, így gondoltam, hogy a férfi verziók sem fognak csalódást okozni. Karakteres, ám kifinomult, elegáns illat. Fűszeres, pikáns, a kakaó mélységet és melegséget ad az illatnak, és kicsit visszafogja az erős fűszeres jegyeket. Megvenném szívesen a páromnak is, de a tartóssága elég gyenge:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Molly1

2015. április 27.

Kellemes férfi illat. Nekem egy öltönyös úriemberhez illik, rendkívűl csábító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Kellemes férfi illat. Nekem egy öltönyös úriemberhez illik, rendkívűl csábító.

Damayanti

2015. február 5.

Karácsonyra vettem meg a Szerelmemnek és tökéletes választás volt :) A legcsábítóbb, legszexibb pasi illat, amit eddigi életemben éreztem, egyszerűen imádom rajta, nem győzök a nyakába bújni amikor ezzel fújja be magát! :) Igazi gourmand illat, de nem túl pacsulis, nem erőszakos, nem tolakodóan fűszeres, hanem valahogy egyszerűen fantasztikusan érvényesül együtt a kakaós jegyek ínyencsége a meleg, kicsit fűszeres, fás jegyekkel... A gyengéd, érzelmes, biztonságot adó, ugyanakkor szenvedélyes férfi illata. Pont mint a Szerelmem :) Abszolút neki való, de eleve az eddig érzett legjobb pasi illat :) Adnék rá 10 pontot/csillagot is :)

Valaki kérte, hogy aki tudja, ossza meg mik az alkotó elemei ennek a parfümnek. Íme:
orientális-gourmand illatkategória
FŐ ILLATJEGYEI:
édesgyökér
kakaó
cédrusfa

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

orientális-gourmand illatkategória
FŐ ILLATJEGYEI:
édesgyökér
kakaó
cédrusfa

Dius24

2014. december 3.

A legjobb férfi illat a avonból minden igazi férfinak ezt ajánlom !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

A legjobb férfi illat a avonból minden igazi férfinak ezt ajánlom !!!

xszemyx

2014. október 20.

5/5-ös volt ez a parfüm itt eddig, szeretek kísérletezni, megrendeltem a páromnak. Kétség nem fér hozzá, hogy nagyon finom, kakaós illatról van szó, de szerintem kevés. Egy nagyon isteni tusfürdőillat, de nem kiforrott parfümillat. A tartóssága ellen semmi kivetni valóm nincs. Azért 3-as, mert nagy reményeket fűztem hozzá, de egy - nagyon szuper - tusfürdő illatot kaptam, csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

ahhoz képest, hogy avon, kiváló! gourmand! édes-szirupos! JÓ! :) az árárért külön plusz!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Dzsinka

2014. január 24.

Imádom a páromon ezt az illatot. Finom édes, nem pacsuli szag. Ráadásul nagyon sokáig tart. A csomagolás is igényes. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Isoeugenol, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Barnás sárga.