Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: PurpleShine, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szerelem. érzelem. boldogság. Az In Bloom parfüm az igazi nőiesség kvintesszenciája: finom és titokzatos, illata érzéki, virágos fátyolba burkolja viselőjét.

• Alapillat:pézsma, kasmír
  • Szívillat:liliom, indiai jázmin, papagájvirág
  • Fejillat:narancsvirág, gyümölcsös grépfrút

Avon Today Tomorrow Always In Bloom EdP 30 ml
Ár: 8500 , Eladó: michelle4150
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel lehetséges, egyébként postázom (MPL, DPD, Foxpost, Packeta stb., kivétel utánvét!)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

yudiger

2019. április 2.

Én ezzel az illattal úgy vagyok, hogy nem tudom eldönteni, hogy hányadán is állok vele.
Először nagyon töménynek tűnik, de később mintha átalakulna, szelídülne. Nekem a viseléséhez
hangulat kell, nem mindig vagyok ráhangolódva.Tartósnak találom. Tömény virágillatot kedvelőknek
ajánlom, olyanoknak, akik szeretik, ha mások is érzik rajtuk, hogy viselnek parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

keseruevelin

2018. szeptember 25.

Ez az illat meghatározó volt középiskolás éveim alatt :) Ha jól emlékszem tavasszal használtam főként, és pikkpakk el is fogyott fél éven belül. Azóta is kísért néha az emléke :D Bájos, kedves, könnyed virágos fuvallatként lehetne jellemezni. Főleg az áprilisi hónapban tudom elképzelni,amikor még nincs olyan meleg, de azért már érezni a napsugarak erejét. Egyébként zárójelben megjegyezném annak ellenére hogy nagyon szerettem soha de soha nem venném újra. Ennek oka mégis csak az, hogy főként iskolás évekhez kötődik, amikor rengeteg tanulásból és stresszből álltak a mindennapjaim :D Így nem szeretném azokat a napokat újra élni. Persze mindig is egyik legkedvencebb illatom lesz. Összességében vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Tudom, hogy már nem lehet kapni az AVON katalógusból, de nemrégiben a Notino oldalán keresgélve találtam rá. Ott meg lehet venni, ha valaki nagyon vágyakozik rá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

martika

2018. szeptember 19.

Ez volt a kedvenc parfümöm sajnos már nem gyártják, ami nagy hiba .illata szinte egész nap megmaradt nagyon imádtam .Hozzá hasonlót azóta sem találtam pótolhatatlan számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

MalinaZs

2018. július 21.

Az AVON legjobb illata. Erős, intenzív, de nagyon friss parfüm. Karakteres és citrusos. Sajnos ritkán elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Zsuzsi216

2017. október 9.

Igaz, hogy csak hébe-hóba használom, mert van ennél a parfümnél nagyobb kedvencem.
Talán az én bőrömmel nem működik igazán jól, mert nap közben egy kicsit átalakul egy olyan illattá, ami számomra nem kellemes. Inkább édesanyámon tudnám elképzelni. Ami rajtam nem működik, az rajta nagyon jó.
Rajtam tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Rajtam tartós.

Era012

2017. szeptember 29.

Kellemes az illata, de a család alapdarabjainak a nyomába sem ér mind illat, mind tartósság terén. Maradok a Todaynél és a Tomorrownál, amik nagy kedvenceim évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

ariadne

2017. július 18.

Az utcán éreztem meg egy hölgyön. Már akkor magával ragadott az illat, de ezt követően sosem futott szembe velem...míg nem egyszer egy AVON katalógus illatosított oldalán. Drágának találtam, de felvettem a vágyaim listájára. A decemberi katalógusban aztán nagyon jó áron jelent meg, én pedig beruháztam. Imádom! Körbeölel, mint egy puha virágos illatú felhő, tartóssága, összetevői, a legjobb és legdrágább parfümök szintjére emeli. Nagyon kevés kell belőle, több fújás már erős túlzás, megtölt egy helyiséget is, ami nem túl előnyös. Két fújással egész napra diszkrét, de abszolút érezhető illatot biztosít. Szerintem ez a parfüm teljes áron is megéri az árát, nagyon jó terméke az AVON-nak. Remélem, meg is marad! Egészen biztos, hogy lesz belőle tartalékom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

Fannika04

2017. június 7.

Hétköznapi illatszernek használom, de már többen leszólítottak az utcán, megérdeklődni milyen parfümöt viselek. Ez nem egy édes virág, hanem egy nagyon is friss, citrusos illat, ami órákkal később is érezhető. A többi AVON parfüm számomra émelyítő, ebből viszont már több mint 6 üveget elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

nelossel76

2017. május 31.

Mindenki felfigyel erre az illatra. Én ugyan - más Avonos parfümmel ellentétben - ezt magamon szinte nem is érzem, de mások folyton dicsérik . Akciósan vettem én is, nagyon megéri az árát, friss, tavaszias, üde virágillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 31.

viviennoo

2017. május 27.

1999 ft volt akciósan, így megrendeltem. Tetszik az illata, csak sajnos hamar elillan :( Pedig a TTA családból szinte mindegyiket alig tudom levakarni magamról :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.