Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az AVON Today Tomorrow Always In Love parfüm illata úgy bontakozik ki, mint a szerelem. A vízililiom kifinomult jegyei fokozatosan változnak édessé, ahogy a rózsaszín bazsarózsa üdesége szétárad, majd végül az érzéki pézsma és a fás akkordok teljesen kinyílnak az illatcsokorban.

Illatkategória: virágos-friss

Illatösszetevők: vízililiom, rózsaszín bazsarózsa, lágy pézsma

Avon Today Tomorrow Always In Love eladó
Ár: 3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

fokyandi

2019. október 17.

Ez az én parfümöm! Rajtam nagyon tartós és elbűvölő az illata. Ha ezt fújom magamra, mindig megkapom rá a bókot egy kedves férfi ismerősömtől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

csudex

2017. július 15.

Nekem tul eros illat. Sajnos nem.tudok vele megbaratkozni. Egy uvegem van belole, nehezen fogom elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

viviennoo

2017. február 22.

Megrendeltem még pár hónapja, talán nyáron, mert akciós volt és mert a többi TTA parfüm szinte mind tetszik...Hát ez egy kivétel...teljesen másra számítottam, el is ajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Kise

2016. december 17.

Nem tudtam nem megvenni 2500 Ft- ért. Kifújáskor iszonyú erős virágillat érződik, amely 3-4 óra múlva csillapodik kissé, s ekkor krémes, friss illattá szelidül. No ez az illat jön be igazán nekem. Folyton a csuklómat szagolgatom elég messziről, mert még ekkor is jól érződik. Kitart egész nap, még zuhanyzás után is orromban van az illata. Sajnos párom szerint vannak jobb parfümjeim, de nem érdekel, ez az aktuális kedvenc. Szerintem egyedi, extra tartós, mindenki által viselhető illat, amelyet nagy melegben max. csak egy fújással fogom használni. Bravó Avon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Fuszi53

Korcsoport: >54
2016. november 14.

Csodálatos ez a parfüm, szerintem az Avon prémium kategóriás TTA sorozatának a legsikerültebb tagja, simán felveszi a versenyt a nagy divatmárkák több tízezerbe kerülő parfümjeivel. Rendkívül tartós, nem édes (az Avon parfümök többsége igen) a lágy pézsma éppen csak édesíti, a bazsarózsa könnyed illata fokozatosan bontakozik ki. Merem hasonlítani Vinya Viktória, a híres magyar parfümőr lány díjnyertes Hedonist nevű luxusparfümjének a rózsa változatához, csak az nem ennyibe, hanem kb. 20x ennyibe kerül. (Amikor 2 éve megjelent, az 50 ml-es 47,000 Ft volt a Neroli parfümériában.) Tetszik a 30-ml-es kiszerelés is, ami elég ritka, pedig sokan inkább a kisebb kiszerelést kedvelik, hogy gyorsabban tudjanak váltani az újabb kedvencre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 14.

NovErke

2016. november 13.

Épp most érkezett, eddig nem ismertem az illatot de olyan kedvezményes áron jutottam hozzá hogy csak úgy lutrira beszereztem. Az Amour változata az egyik kedvencem, ezért bíztam benne hogy szeretni fogom.
Amikor végre kézbe vehettem egyből kipróbáltam. Akkor egy fanyar fűszeres kicsit szúrós illat ütötte meg az orromat. Csalódott voltam de annyira nem sajnáltam úgyse sok veszett érte legfeljebb majd elajándékozom.
Azonban nagyon erősés tartós illata van így még sokáig éreztem azt az egy kis fújást a csuklómon és a nap folyamán egészen megváltozott! A fűszeressége megmaradt a szúrósságot viszont egy kellemes édes illat váltotta fel szép lassan előjött belőle a virágillat is. Egy nagyon egyedi és nőies illat bontakozott ki rajtam!
Az üvege is gyönyörű eddig a legszebb üvegű parfümöm és a legnagyobb meglepetés. A kiszerelése is jó hiába csak 30 ml ez így is sokáig elég lesz mert nem kell belőle sokat fújni eléggé intenzív és tartós. Nagy kedvenccé vált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Lucyll

2016. november 4.

Nagy kedvenc! Vibráló, friss, nőies és hihetetlenül tartós az illata! Ha jó időpontban veszi az ember akciósan 2200 Ft-ért meg lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Budapest77

2016. október 2.

Nagyon tetszik az illat. Hasonlít a most megjelent Kenzo Life-ra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Nagyon tetszik az illat. Hasonlít a most megjelent Kenzo Life-ra!

Ercsus

2016. szeptember 25.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Az lepett meg a legjobban, hogy nagyon tartós. Az üvegcséje pedig számomra nagyon praktikus, mert simán belefér a táskámba. Viszont 30 ml-ért 3699 ft vagy többet kiadni érte egy kicsit sok. De jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

PerfumePippi

2016. augusztus 4.

Én ezt az illatot úgy rendeltem meg, hogy a papíron áradt belőle egy olyan mohás uniszex jelleg, ami egyik kedvenc parfümömre emlékeztetett - így kíváncsivá tett. Ostobaság volt azonban azt hinnem, hogy a TTA sorozat uniszexbe hajló(tessék??!!) illatot fog a soraiba fölvenni - az a sorozat, ami kifejezetten egy klasszikus, romantikus virágos vonalat követ. Mindazonáltal kéretik elolvasni a parfüm beharangozóját, úgy mint "lágy pézsma" összetevő, meg "érzéki" meg "fás akkordok"...Ja, és hogy fokozatosan válik édessé...Már akinek a bőrén azzá válik, és olvasva az eddigi véleményeket olyan szívesen illatolnám meg valakin, akin ez érzéki édes(kés) virágillattá válik! Mert hogy az a személy nem én vagyok, az biztos. Rajtam ez egy szúrósan friss aquás illat, ami hosszan érződik (igen, valóban tartós!) és tolakodóan szintetikus hatású. Nincsen benne az a fajta lekerekítettség, ami más társait (pl. Today, vagy In Bloom) jellemez. Ez rajtam minden, csak nem lágy, és sajnos gyorsan elnyűtt, ragacsos érzetem lesz benne. Sokat gondolkodtam, mitől lehet ez - általában a "citrusos" illatok illetve a zöldek kezdenek így viselkedni rajtam, most talán a vízililiom és a bors keveredése a ludas? A borsot azért szeretem...Hm. Mindenesetre hosszas, hónapokig tartó tipródás után odaadtam barátnőmnek kipróbálásra, mert a bőrünk teljesen máshogy működik. Hátha rajta előbukkan az a beharangozott édes virágillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone