Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Damayanti, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Avon tanácsadónők

"Szeretni és szeretve lenni! Az érzéki, boldog és szerelmes férfinak."

Illatkategória: orientális-gourmand

Illatjegyek: édesgyökér, kakaó, cédrusfa

ALettah

2017. július 16.

Csodálatosan eltalált, harmonikus, kiegyensúlyozott illat. Érezhetően édes, és mégis nagyon férfias! Szívesen érezném a páromon, de mivel ő "egyparfümös" ember, nem érdemes megvegyem neki, de bátran ajánlom más hölgyeknek, akik ajándékot keresnek a kedvesüknek, és persze maguknak is :) Mert ezt illatolni a kedves nyakán bizony ajándék lehet!
Remek minőség az Avontól. Csak azt nem értem, hogy ha ilyesmit is tudnak, akkor mi az a sok sz.r, amit az utóbbi időben piacra dobtak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Zsuzsi216

2016. május 26.

Férjecském már a második üvegcsével használja. Ez tényleg egy fantasztikus illat, én sem győzöm illatolni, amikor ezt használja.
Isteni, tényleg. Úgy vettem észre, hogy nagyon tartós is.
Vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Isteni, tényleg. Úgy vettem észre, hogy nagyon tartós is.
Vegyétek!

Damayanti

2015. február 3.

Karácsonyra vettem meg a Szerelmemnek és tökéletes választás volt :) A legcsábítóbb, legszexibb pasi illat, amit eddigi életemben éreztem, egyszerűen imádom rajta, nem győzöm szimatolni a nyakát, amikor ezzel fújja be magát! :) Igazi gourmand illat, de nem túl pacsulis, nem erőszakos, nem tolakodóan fűszeres, hanem valahogy egyszerűen fantasztikusan érvényesül együtt a kakaós jegyek ínyencsége a meleg, kicsit fűszeres, fás jegyekkel...Adnék rá 10 pontot/csillagot is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Isoeugenol, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200, Orange 4 / CI 15510, CI 42090

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.