Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Treselle a feltűnően nőies, magabiztos és optimista nő illata. A fejillatban érezhető bors és édesgyökér csodás elegyet alkot a szívillatban kibontakozó lótuszvirággal és rózsával. Mindezeket az alapillatban felbukkanó árnyalatnyi pézsma, tigrisorchidea és írisz emeli ki.

Ár: 2000+ posta , Eladó: csipihusi
Állapot: 50/kb 45 ml dobozával, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Előre utalás után postán maradó

VeghZsuzska

2020. november 14.

Életem illata, vagyis az ÉN ILLATOM, csupa nagybetűvel. Nagyon-nagyon régen használom, vagy 15éve minimum. Meg tudnék benne fürdeni:D Remélem soha nem vonják ki a forgalomból!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Bonnieoo7

2020. október 7.

Gyönyörű üveg, rosegold színű kupak, barackos árnyalatú tartalom. Avon parfümök között is a tartósabb fajta. Szerintem 40+os illat, így még kicsit célszerű lenne várnom vele, de nem fogok!😁 Ugyanis bejön, idén ősztől tavaszig szerintem elfújkodom a felét aztán majd ha az évszak megengedi újra előveszem. Közben bőszen használok én más illatokat is, ha úgy tartja kedvem havi szinten egyet biztosan veszek is ilyen olcsóbb kategóriásat - ez még belefér. Most őt 2000 Ft alatt sikerült megrendelnem - így jól elszórakoztatom magam amíg leteszem a voksom valamelyik kedvenc mellett. 🙊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Jasminum

2020. október 4.

A legfinomabb Avon parfüm, ami csak létezik. Különleges vizes, lótusz- és levendulavirágos, sárgabarackos illat. Friss, kiegyensúlyozott, boldog hangulatú aurát von viselője köré. Annak ellenére, hogy a nyár illatait idézi, minden évszakban és alkalommal viselhető. Száz csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

anreni9

2020. október 2.

Mi valahogy nagyon nem egymásnak lettünk kitalálva. Konkrétan mama szagom van ettől a parfümtől és "illatra" simán mondanék SAJÁT MAGAMRA IS egy erős 60-as korosztályt. Pozitív viszont, (ami számomra inkább negatív) hogy valóban tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

wallflower87

2020. szeptember 18.

Ez egy igazi gyöngyszem, katalógusillat létére nagyon minőségi hatást kelt. Rendkívül intenzív és hosszantartó citrusos-fehérvirágos-fás-pézsmás illat, friss, fanyarkás, tiszta, végtelenül nőies, ugyanakkor karakán parfüm. Először még régen egy gimis osztálytársnőmön éreztem, áradt belőle egy isteni illat és muszáj volt rákérdeznem, mit használt. Nem is felejtettem el, itt a piactéren be is szereztem egy ilyet valami nevetséges áron és előszeretettel használom munkába. Olyan elegáns, határozott, 'jól összerakott' hatást kelt, szóval szerintem nagyon jó munkahelyi illat, de bármilyen más alkalomra is megállja a helyét, akár elegáns eseményre is. Ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

pirospipacsocska

2020. augusztus 15.

Huhh,rajtam ez a parfüm nagyon nem működik.Érdekes,erős,levakarhatatlan,tömény ,szúrós rózsa!És semmi mást nem érzek benne...Később kicsit lecsendesedik,akkor olyan citrusosan szúrós illat lesz.Semmiképpen nem lesz ilyen parfümöm!Úgyhogy az üvege kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Dori1976

2020. június 18.

Tetszett, jó kis rózsaszín illat, munkahelyre jó, semmi különös. Tartóssága közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Freesia

2020. június 8.

Update: Nem tudom, ki hogy van vele, de engem nagyon befolyásol a környezetem véleménye a parfümhasználat terén. Ha imádok egy illatot, de úgy látom, a körülöttem levők nem kedvelik, fájó szivvel lemondok a viseléséről. Nem csak azért, hogy ne zavarjam őket a nekik nem tetsző illattal, hanem valahogy már más, kritikusabb orral szagolom azt az parfümöt: vajon tényleg nem áll jól nekem? Ugyanigy képes vagyok egy illatot a kegyeimbe fogadni, ha mindenki csak dicséri rajtam, pedig addig középszerűnek gondoltam. A Treselle-lel is igy jártam. Idejét nem tudom, hogy mikor dicsértek rajtam parfümöt ennyire, ennyiszer, ennyien. Sznoboskodónak tűnő kérdés, hogy hogy üthet ki a nyeregből egy pár ezer forintos illat méregdrága niche-ket...lehet, hogy az emberek orra még nem készült fel a bonyolult, drága alapanyagokat sokszor meghökkentő módon elegyitő kreálmányokra? Vagy egyszerűen a kevesebb néha több? Nem tudom. Mindenesetre örömmel, magabiztosan és gyakran hordom a Treselle-t. Az üvege pedig még mindig szép és igényes a szememben. Szóval az eddigi 4 csillag helyett 5!

Hogy ez nekem eddig miért maradt ki? Abszolút nőies, kortalan, munkahelybarát parfüm, citrusos-friss virágos illattal, meglepően szép üvegben. Most jó áron lehetett hozzájutni. Nem mondom, hogy a top favorit lesz, de amikor a reggeli tipródásban nem tudom eldönteni, mihez van kedvem, azt hiszem, gyakran nyúlok majd utána. Tartóssága közepes rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 8.

Fiszuli

2020. május 13.

Összesen két parfüm volt eddig, amihez fel kellett nőnöm, abból az egyik ez. Soha többé nem is fogok tőle megválni. Tini koromban sokszor éreztem másokon, nálam 10-15 évvel idősebb nőkön, mozgatta a fantáziám, de azt, hogy magamra fújjam, kizártnak tartottam. Egészen 27 éves koromig. Akkor megvettem az első üveggel, azonnal szerelem lett, állandóan a polcomon áll. A páromnak fel is tűnt, hogy ez egy éles váltás az eddigi, egymáshoz hasonló parfümjeimhez képest, de azonnal megtetszett neki is. Tartós, csak úgy húzom magam után az illatot, bármerre járok, a környezetemnek feltűnt, dicsérik, szeretik, én is imádom magamon viselni, komolyságot és magabiztosságot sugároz. Én is észrevettem ezt saját magamon és a környezetem hozzáállásán is. Ha valaki nekem egy évtizeddel ezelőtt azt mondta volna, hogy egy illat ilyenre képes, szemközt röhögöm. Változnak az idők. Nem mindig, nem mindenhova és nem minden alkalomra használom, különleges beosztásba soroltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Frufru3

2020. február 15.

Ez volt "A" signature illatom évekig. És nem emlékszem pontosan az illatára...eretnekség!! Akkoriban még nem voltam illatmániás,de elképzelhető,hogy pont azért,mert ez tökéletes friss virágos illat volt számomra,nem vágytam semmi másra! Ez volt az egyetlen parfümöm,többször megvettem egymás után,minden benne volt,ami nekem a szép illat volt. Azt tudom,hogy várandósként valami szintetikus szagot éreztem ki belőle,és nem bírtam használni, aztán sajnos nem volt a közelemben rendelési lehetőség.
Ha újra a kezembe kerül,leírom,vajon én változtam,vagy csak ez a kedves hiányzott.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.