Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2022. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

A Treselle a feltűnően nőies, magabiztos és optimista nő illata. A fejillatban érezhető bors és édesgyökér csodás elegyet alkot a szívillatban kibontakozó lótuszvirággal és rózsával. Mindezeket az alapillatban felbukkanó árnyalatnyi pézsma, tigrisorchidea és írisz emeli ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 3500 + szállítási költség , Eladó: MissScorpio
Állapot: Új, bontatlan fóliázott, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Előre utalással postán vagy Foxposttal küldöm, személyes átvétel csak Nagykanizsán lehetséges.
Avon parfüm csomag
Ár: 5.000.-Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: Csak próbálva voltak, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, Mpl automata, Packeta

kaptilusz

2021. december 9.

Tinikorom óta AZ "esemény" illatom. Annyira együtt működik a bőrömmel, hogy ez a kisugárzásban is megmutatkozik, nagyon sok bókot kaptam már rá pasiktól. Több év távlatából is emlékeznek az illatra. Bőrön tartós, de nem fullasztó, ruhán napokig megmarad. Biztos, hogy mindig lesz itthon belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Wictory

2021. augusztus 3.

Az Avon márka egyik legjobb illata. Több üveggel használtam el a középsuli/főiskola ideje alatt. Viszonylag tartós, igazi nőies illat, ár-èrtèk arányban megérte az árát. Jelenleg más illatok vonzanak,de örömmel gondolok vissza Rá :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

koczevi

2021. január 7.

Ezt az illatot nem tudom megunni. Mindig van itthon belőle. Szeretem hogy a ruhákon is megmarad az illata sokáig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

VeghZsuzska

2020. november 14.

Életem illata, vagyis az ÉN ILLATOM, csupa nagybetűvel. Nagyon-nagyon régen használom, vagy 15éve minimum. Meg tudnék benne fürdeni:D Remélem soha nem vonják ki a forgalomból!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 14.

Bonnieoo7

2020. október 7.

Gyönyörű üveg, rosegold színű kupak, barackos árnyalatú tartalom. Avon parfümök között is a tartósabb fajta. Szerintem 40+os illat, így még kicsit célszerű lenne várnom vele, de nem fogok!😁 Ugyanis bejön, idén ősztől tavaszig szerintem elfújkodom a felét aztán majd ha az évszak megengedi újra előveszem. Közben bőszen használok én más illatokat is, ha úgy tartja kedvem havi szinten egyet biztosan veszek is ilyen olcsóbb kategóriásat - ez még belefér. Most őt 2000 Ft alatt sikerült megrendelnem - így jól elszórakoztatom magam amíg leteszem a voksom valamelyik kedvenc mellett. 🙊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Jasminum

2020. október 4.

A legfinomabb Avon parfüm, ami csak létezik. Különleges vizes, lótusz- és levendulavirágos, sárgabarackos illat. Friss, kiegyensúlyozott, boldog hangulatú aurát von viselője köré. Annak ellenére, hogy a nyár illatait idézi, minden évszakban és alkalommal viselhető. Száz csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 4.

anreni9

2020. október 2.

Mi valahogy nagyon nem egymásnak lettünk kitalálva. Konkrétan mama szagom van ettől a parfümtől és "illatra" simán mondanék SAJÁT MAGAMRA IS egy erős 60-as korosztályt. Pozitív viszont, (ami számomra inkább negatív) hogy valóban tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

wallflower87

2020. szeptember 18.

Ez egy igazi gyöngyszem, katalógusillat létére nagyon minőségi hatást kelt. Rendkívül intenzív és hosszantartó citrusos-fehérvirágos-fás-pézsmás illat, friss, fanyarkás, tiszta, végtelenül nőies, ugyanakkor karakán parfüm. Először még régen egy gimis osztálytársnőmön éreztem, áradt belőle egy isteni illat és muszáj volt rákérdeznem, mit használt. Nem is felejtettem el, itt a piactéren be is szereztem egy ilyet valami nevetséges áron és előszeretettel használom munkába. Olyan elegáns, határozott, 'jól összerakott' hatást kelt, szóval szerintem nagyon jó munkahelyi illat, de bármilyen más alkalomra is megállja a helyét, akár elegáns eseményre is. Ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

pirospipacsocska

2020. augusztus 15.

Huhh,rajtam ez a parfüm nagyon nem működik.Érdekes,erős,levakarhatatlan,tömény ,szúrós rózsa!És semmi mást nem érzek benne...Később kicsit lecsendesedik,akkor olyan citrusosan szúrós illat lesz.Semmiképpen nem lesz ilyen parfümöm!Úgyhogy az üvege kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Dori1976

2020. június 18.

Tetszett, jó kis rózsaszín illat, munkahelyre jó, semmi különös. Tartóssága közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)