Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Treselle a feltűnően nőies, magabiztos és optimista nő illata. A fejillatban érezhető bors és édesgyökér csodás elegyet alkot a szívillatban kibontakozó lótuszvirággal és rózsával. Mindezeket az alapillatban felbukkanó árnyalatnyi pézsma, tigrisorchidea és írisz emeli ki.

Ár: 1800 Ft + postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Használt, a képen látható állapotban, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott postán maradó, foxpost
Frufru3

2020. február 15.

Ez volt "A" signature illatom évekig. És nem emlékszem pontosan az illatára...eretnekség!! Akkoriban még nem voltam illatmániás,de elképzelhető,hogy pont azért,mert ez tökéletes friss virágos illat volt számomra,nem vágytam semmi másra! Ez volt az egyetlen parfümöm,többször megvettem egymás után,minden benne volt,ami nekem a szép illat volt. Azt tudom,hogy várandósként valami szintetikus szagot éreztem ki belőle,és nem bírtam használni, aztán sajnos nem volt a közelemben rendelési lehetőség.
Ha újra a kezembe kerül,leírom,vajon én változtam,vagy csak ez a kedves hiányzott.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Timo6

2020. február 2.

Egyszer kaptam belőle egy üveggel. Gondoltam, nincs rossz illata, miért ne próbálnám ki. Aztán mikor nap végén már el is feledkeztem róla, elkezdték dicsérni. "Mi ez a finom tisztaság illat?" Mintha most jöttem volna ki a zuhany alól. Tehát igazából jó az ára, jó az illata, jó a tartóssága...
Mi kell még??? 😁 Bizony ilyen tulajdonságokért jár az ötös!
Ui. : valóban sem az üvege, sem az illata nem egy tipikus AVON Illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Mi kell még??? 😁 Bizony ilyen tulajdonságokért jár az ötös!
Ui. : valóban sem az üvege, sem az illata nem egy tipikus AVON Illat.

Enne

2020. január 28.

Szerk.: Megvettem újra! Nem hagyott nyugodni, hogy passzolnánk egymáshoz ma. Sajnos nem tudok rá koncentrálni, mert sok pacsulit kellene elhasználnom. Gyönyörű üvege és illata nosztalgia a lelkemnek.

2017. április 21.
Tinikoromban találtam rá, ez volt nekem akkor AZ ILLAT. Viszont túl korán volt még azt hiszem, mostani önmagamhoz jobban passzolna, de hiába, mert ahogy az illatok szokták, a régi időket idézi, ahelyett, hogy a jelenben nyújtana magabiztosságot. Ezt én rontottam el. Az illat 5-ös természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

2017. április 21.

Kodi

2020. január 14.

Nagyon sokáig csak gondoltam úgy rá, mint egy tipikus Avon parfümre, amelyekkel egyébként két állandó gondom szokott lenni: vagy jellegtelen, semeddig sem tartó katalóguslötyik, mellékízzel vagy erősek és tömören illatoznak nagyjából 200 forintosnyi területen, de nem vonnak aurát az ember köré. Nem voltam kíváncsi a Treselle-re bevallom. Nem túl régen tudtam meg, hogy Alberto Morillas is a nevét adta hozzá. Imádom Morillast, sőt Morillas sznob vagyok, rossz nem lehet, győzködtem magam, míg a vállamon ülő kisördög figyelmeztetett az anyavállalat dicstelenebb arcára. A Treselle marketingkampánya és névválasztása miatt sokan hitték azt, hogy amolyan Tresor dupe, pedig semmi köze hozzá, csak az illatcsalád egyezik, annyiban, hogy virágos mindkettő, egyébként ég és föld. Ha nagyon hasonlítgatni kellene, a Treselle inkább rokona a Cerruti 1881-nek, mint a Lancome ikonnak. Elég változatos, amikor először felfújtam kissé öregesen, borsosan indított, úgy gondoltam én ezt nem tudom viselni, másnap citrusos, fűszeres, kicsit vagányabb, már-már sportos arcát mutatta meg. Van szillázsa és végre nem tömör, ugyanakkor tartós. Anno sokfelé éreztem valóban, de nem Avonnak gondoltam, inkább a Calvin Klein család tagjának tartottam. Aki nem állna be a sorba, tegyen próbát vele, változatossága miatt, szerintem minden szituációban megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Benedetta88

2020. január 3.

16 éves koromban volt szerencsém megismerni ezt a különleges illatot, akkor anyukám illata volt.
Pár évvel később, mikor már úgy éreztem, hogy nekem való, megrendeltem .. azóta több üveggel is, sőt a mai napig van egy belőle a polcomon. Igaz már ritkábban nyúlok érte. 3 fújás reggel és még este is éreztem magamon kicsit már leszelídülve.Rendkívül nőies, különleges illat és nagyon-nagyon tartós. Régi munkahelyemen a védjegyemmé vált, sőt azt is "kiszimatolták",hogy merre jártam éppen.. :) Plusz pont az ára, az mindig kedvező , illetve a gyönyörű üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

kertesznorka

2019. november 24.

Hogy ez nekem eddig miért maradt ki? Abszolút nőies, kortalan, munkahelybarát parfüm, citrusos-friss virágos illattal, meglepően szép üvegben. Most jó áron lehetett hozzájutni. Nem mondom, hogy a top favorit lesz, de amikor a reggeli tipródásban nem tudom eldönteni, mihez van kedvem, azt hiszem, gyakran nyúlok majd utána. Tartóssága közepes rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Tina5578

2019. november 16.

Igen erős és tartós illat.De egyben kellemes is.Nagyon sokáig ezt használtam.Szerettem nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Esztuci

2019. október 12.

Nagyon egyedi, a maga nemében tökéletes kis parfüm. Igazi nőies csoda!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

Nagyon egyedi, a maga nemében tökéletes kis parfüm. Igazi nőies csoda!

fokyandi

2019. szeptember 16.

Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba a mini golyós üveggel és még most is megvan, bár a felirat megkopott. Ritkán használom, mert sajnálom ha elfogyna. Nagyon csajos, virágos illata van, sokáig érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Régi-új kedvenc. Bármilyen alkalomra tökéletes és még tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Régi-új kedvenc. Bármilyen alkalomra tökéletes és még tartós is!

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.