Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ali, Módosítva: 2017. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

6. E- és C-vitamint tartalmaz
  7. Erősít

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Nagyon szép természetes színt ad, illetve még ápoltabbnak tűnnek tőle a körmeim magában is. Tényleg elfedi a hibákat, egyenletesebbé teszi a körömfelszínt, és az amúgy is gyenge körmeimre erősítőként is szuperül használ. Alaplakként is tökéletes, és ráadásul nagyon tartós!
Imádom, és bátran ajánlom mindenkinek! Megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Imádom, és bátran ajánlom mindenkinek! Megéri az árát!

KorinLilla

2019. május 31.

Lassan elhasználom az első üveggel. Az erősítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert mióta acetonmentes lemosót használok, azóta újra megerősödtek a körmeim. Szimpla alaplakknak használom, nekem arra bevált, sőt van egy zöld színű lakkom, ami elszínezte a körmeimet, de a legutóbbi használatkor ez a malőr nem ismétlődött meg, és ezt ennek a lakknak tudom be.
A 2. üveg már a fiókban várja, hogy sorra kerüljön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

A 2. üveg már a fiókban várja, hogy sorra kerüljön.

NovErke

2019. március 17.

Nem pontozom le jobban, még reménykedem hogy megszeretem de eddig csalódás. Pár nap alatt lepattog, nagy darabokban válik le, szerintem nem is érkezte erősíteni a körmöm... Pedig kentem rá egy csillogó fedőlakkot is. Nem is a tartósság miatt, akkor még nem tudtam hogy így pattog, hanem a sápadt zombi színe miatt... Nincs bajom a nude lakkokkal, sőt most pont olyat akartam, de nem ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Caitlin1222

2019. március 16.

Nagyon szeretem, abszolút kedvenc. Annak ellenére, hogy igénybe vannak véve a kezeim, majdnem egy hetet is kibír, mielőtt elkezdene lepattogni. Szép fényt ad a körömnek (önmagában használom színtelen lakként), sokáig szép marad és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

nanuka

2019. március 15.

Nagyon szeretem, szépen lehet vele dolgozni, gyorsan szárad. Magában használom, szépséges, természetes színt ad 2 rétegben. Kb. 4 napot bír fedőlakk nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

muffinka

2019. március 6.

Alaplakként és magában is használtam, bevált. A színes lakkok szépen terülnek rajta, tartósabbak is, ha ezzel alapozok. A körmeimet is mintha kicsit rendbe tette volna, pedig nagyon gyengék, de ezt használva sokkal ápoltabbnak tűnnek. Magában használva viszont nekem 2-3 napnál többet nem bír, de az avon gél fedővel tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Bellita

2019. január 28.

Jól fed, alaplakként szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Jól fed, alaplakként szoktam használni.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Nagyon szuper cucc. Erre kenem a színes lakkot,ami sokkal szebben terül így és egy rétegben is jól fed. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

hiho28

2018. november 17.

Nagyon szépen fedd és sokáig fenn marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Nagyon szépen fedd és sokáig fenn marad.

kremezo

2018. június 7.

Nagyon jó alaplakk, és az extra töredező körmeimet hamar rendbetette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Nagyon jó alaplakk, és az extra töredező körmeimet hamar rendbetette.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.