Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes, istenien tündöklő sminkgyöngyök fényvisszaverő pigmentekkel, melyek egymással keveredve ragyogó hatást kölcsönöznek az arcbőrnek.

• ragyogóvá teszi az arcbőrt
  • bronzos ragyogást kölcsönöz
  • könnyen egybeolvad a bőrtónussal

6 árnyalatban kapható

sztike

2020. március 14.

Anyu rendelte nekem, akkoriban szettben volt egy "unikornis" - nyelű ferde pirosítóecsettel. Azóta is így párban használom őket, szépen teszik a dolgukat. Nagyon örültem neki, anno amikor kicsi voltam, anyunak is volt ilyen pirosítója, én pedig imádtam játszani vele. A warm glow árnyalat van meg, csak az arccsonton használom pirosító helyett. Szépen, könnyen eldolgozható, nincsenek benne zavaróan nagy csillámok, de nem is matt. 2 év szavatosság van ráírva, de annál bőven tovább elég lesz ez a 22 g. Viszont az is igaz, hogy az ilyen típusú termékek nem elfogynak, hanem a golyók egyesével elvesznek. :D Összességében jó terméknek tartom, viszont nálam nem üti ki a nyeregből a L'Oreal Melon Dollar Baby pirosítóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Zituska77

2020. március 4.

A legsötétebb árnyalat boldog gazdája vagyok nem is olyan hosszú ideje, és ez alatt a rövid idő is sikerült nagyon megszeretnem. Meleg, bronzos szín minimális fénnyel, nagyon természetes barnaságot ad az arcnak, és tartós is. Kicsit idegesítő, hogy a gyöngyök beleragadnak az ecsetembe és gurguláznak szerte széjjel az asztalon :-D, de vettem hozzá egy kisebb, tömöttebb ecsetet, amibe remélhetőleg nem ragadnak bele. Akciósan vettem, minden egyes fillért megért, mondanám, hogy újra vevős, de sosem fog elfogyni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

oskolasodett

2020. január 9.

Több, mint 10 éve a család minden nő tagja használja ezt a bronzosítót az arcélek kiemelésére. Tartós, jól fed, szép az árnyalata és nem mellesleg ég, doboz sokáig kitárt mindennapos használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Mia0602

2019. augusztus 28.

Bronzosítónak használom, szép szolíd enyhén csillogó hatású. Nem is csillog, inkább ragyog. Szeretem, mert nehezebben esek vele túlzásba, mint a préselt változatokkal.
Elsőre, mondjuk mellényúltam a Deep Bronze árnyalattal, de barátnőmnek pont jó (sötétebb a bőre). Én a Warm Glow- t használom és elégedett vagyok vele. Bár meg kell találni hozzá a megfelelő ecsetet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Annacska22

2019. július 25.

Szép színt ad az arcomnak emellett a színe is szép és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Szép színt ad az arcomnak emellett a színe is szép és tartós.

bugeyes

2019. június 11.

Annak idején, még mikor elkezdett egyáltalán halványan érdekelni a sminkelés gondolata, akkor használtam a pirosító gyöngyökkel együtt. Ahogy elkezdtem felfedezni egyre több márkát, terméket, háttérbe szorultak, mert találtam sokkal jobb minőségű bronzosítókat is. Most a nosztalgia jegyében nemrég megrendeltem a barnító gyöngyöket Medium Tan árnyalatban, gondoltam nyárra jó lesz, így, hogy van egy enyhe fénye is ezeknek a gyöngyöcskéknek. Igaziból kellemesen csalódtam, mert sokkal pigmentáltabb, mint ahogy emlékeimben élt, és sokkal szebben, könnyebben eldolgozható, szépen mutat a napsütésben a bőrön. Aki nem szereti annyira a melegebb árnyalatokat, azoknak nem javaslom ezt a színt, de egyébként az ár-érték arány, és a minőségbeli javulás miatt megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KrdsDina66628

2019. április 23.

Alapjáraton nem vagyok oda a bronzosítókért , el vette a kedvem azoknak a lányoknak a látványa akik túlzásba viszik.. De ez megfogott.Nem visz fel sokat , mégis az eredmény visszafogottan szép.Megéri! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

BlackRose101

2019. április 15.

Őket nagyon szeretem, szép, kellemes, természetes, bronzos árnyalatot, napbarnított bőrt kölcsönöznek és nagyon nagyon sokáig elég. Persze, nem is használom mindennap, de amikor igen, akkor olyan igazán "egyben van" vele a sminkem:) Jó minőségű, nagy, MAC ecsettel használom, így gyönyörű természetes lesz a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

nanasi

2019. április 8.

Nagyon szep színe van, es az illata is kellemes, kisebb ecsettel könnyebb felvinni es könnyű eloszlatni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

harpec

2019. március 25.

Több éve használom, nagyon sokáig elég, szóval az árát nagyon megéri, és a színe is szép. A végén én összetörtem, így még tovább elég lett az utolsó pár gömb, és a színe is intenzívebb lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.