Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moustache, az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2020. május 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tedd teljessé a manikűröd az új 5 az 1-ben körömápolóval!

1. Alapréteg: kisimítja a köröm felületét és segít meggátolni az elszíneződést
  2. Védőréteg: óvja a körmöket a töredezéstől és a behasadástól
  3. Körömerősítő: titánt tartalmazó formulája erősíti a körmöket
  4. Körömtápláló: Biovite komplex vitaminokkal, kalciummal és keratinnal, mely kondicionál és hidratál
  5. Fedőréteg: a lakkozott körmökre festve védi azokat, tartósabbá teszi a manikűrt és szép fényt ad

wynter

2017. április 8.

Telitalálat.
Nem ragozom, a csillagok magukért beszélnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Telitalálat.
Nem ragozom, a csillagok magukért beszélnek.

blange

2017. április 6.

Hát, zavarban vagyok, főleg olvasva az itteni véleményeket. Nekem elég erős körmeim vannak (szerencsére), ettől függetlenül szoktam ápoló lakkot használni, hogy a felülete és a fénye is szép legyen. Ami pozitív ennél a lakknál esetemben, az a gyors száradás és az egyenletes fény, illetve hogy elég jól bírja a gyűrödést, egy idő után kezd csak el a köröm szélein "lehámlani", főleg túl sok víz hatására.
A negatívum viszont, hogy nekem agyonszárítja a körmömet. Kétszer is előfordult, hogy a körmeimen használat után fehér csíkok jelentek meg és több be is tört - pedig nálam ilyen szinte sose fordul elő. Szóval lehet, marad fedőlakknak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Kremcica

2017. február 27.

Állandó lakója a pipere polcomnak. Sok üveggel fogyasztottam már el. Nem vagyok nagy lakkozós, pici kezem van pici körmökkel így ha megnövesztem is aprónak tűnik egy rendes színes lakkhoz. A műköröm meg nem stílusom és nem is szerettem magamon. Sőt mikor leszedettem eléggé meggyötört lett tőle a körmöm. Eleinte sima átlátszó lakkal próbálkoztam, de aztán áttértem erre. Jó ötlet volt mert azóta kevésbé törik, erősebb lett. Műkörmöket nem csinál, de szépen rendben tarja a kezem, tartós, fényes és picit rózsaszínes színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

petralotti

2016. november 12.

Úgy érzem alaplakknak szuper, h mennyire erősít stb.. azt még nem érzem annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Reva03HU

2016. november 12.

Nekem bevált körömerősìtőként is. Tartósabb a szìnréteg is, ha ezt használom alapnak, úgyhogy már kétszer biztos újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

alizee

2016. október 24.

tök véletlenül összekevertem a körömápoló olajjal, majd amikor láttam, hogy ez lakk inkább már hagytam és rákentem egy random színt. meg is feledkeztem róla. ma vettem észre, hogy jééé ez a random szín 6 napig volt fennt a körmömön kopás nélkül (csak az látszott ahogy nő a körmöm), ez a mai nap a hetedik de már csak azért mostam le mert új színre vágyom. ez azt hiszem magáért beszél, véletlenül rátaláltam a tökéletes alaplakkra :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Adnilem

2016. október 19.

Szép halvány rózsaszín a színe, ezzel nincs is bajom. A tartóssága is elég jó, de erősítésre vettem és jobban törtek tőle a körmeim (konkrétan egymás után csutkára). Amióta száműztem, újra rendesen nőnek. Őt sem veszem meg többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Kise

2016. augusztus 22.

Alaplakknak használom főleg homoklakk alá, és bevált. Fedőlakként nem alkalmazom, és önmagában sem, így erről, és erősítő mivoltáról nem tudok nyilatkozni. Mindenesetre alapnak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Banszky

2016. augusztus 22.

Az eddigi legjobb átlátszó körömlakkom. Igazából csak ezért vettem meg nem az ápoló hatása miatt. Nagyon tartós és gyönyörű fényt kölcsönöz. Sokáig megmarad a körmön és a fényéből sem veszít. Ha elkezd lekopni akkor is " szépen" kopik. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

hipofighter

2016. augusztus 20.

Tévesen rendeltem, de nem bántam meg. Nagyon szép fényesre szárad és ezzel majdnem 2 hétig bírta a francia lakkozásom fizikai munka,hajmosás, mosogatás mellett is :) Erősödést még nem tapasztaltam, de fedőlakknak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.