Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moustache, az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2020. május 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tedd teljessé a manikűröd az új 5 az 1-ben körömápolóval!

1. Alapréteg: kisimítja a köröm felületét és segít meggátolni az elszíneződést
  2. Védőréteg: óvja a körmöket a töredezéstől és a behasadástól
  3. Körömerősítő: titánt tartalmazó formulája erősíti a körmöket
  4. Körömtápláló: Biovite komplex vitaminokkal, kalciummal és keratinnal, mely kondicionál és hidratál
  5. Fedőréteg: a lakkozott körmökre festve védi azokat, tartósabbá teszi a manikűrt és szép fényt ad

yumeki

2016. január 17.

Most használom másodszor, és imádom. Először alaplakként használtam, és 3 napig volt rajtam. A körmeimet sokkal erősebbnek éreztem ezalatt. Most csak ez van a körmeimen és nagyon szép fényt ad nekik az erősítés mellett. Amúgy kifehérítette a körmöm, amikor alaplakként volt fenn. Előtte gy vérvörös lakkot próbáltam ki, és annak ellenére is, hogy használtam alaplakkot eléggé beszynezte a körmöm. Aztán ezt használtam már alapként rajta egy matt vöröses barna kedvencem, és mikor ezt lemostam sokkal fehérebbek voltak a körmeim.

Arra azért hosszútávon kyváncsi vagyok, hogy csak akkor erősebbek tőle a körmök, mikor fel van rájuk kenve, vagy önmagában is erősíti őket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

nekokaa

2015. december 20.

Rég kerestem jó körömerősítőt, és pont kapóra jött mikor ezt kaptam úgy 3 hónapja, próbáltam már sokféle köröm erősítőt, de ez szinte csodát tett a körmömmel tényleg jól megerősítette, pedig nekem aztán nagyon gyenge, és repedezésre hajlamos körmöm van. Nekem bevált, nagyon jó termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Damayanti

2015. december 20.

Táplál, ápol, erősít, természetes, diszkréten szép fényt ad. Mit várhatnánk még egy körömápolótól?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

hdia

2015. december 13.

Nem csodaszer, de nem is rossz, elhasználgatom, de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Nem csodaszer, de nem is rossz, elhasználgatom, de nem veszem újra

Emci

2015. november 28.

Nagyon imádom!!!!!!!!!Nincs ennél jobb körömápoló!;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

Nagyon imádom!!!!!!!!!Nincs ennél jobb körömápoló!;))

Vikcsy

2015. október 27.

Október elején rendeltem, tökéletes megvagyok elégedve. 💅👌A kisebb köröm hibáimat is fedi, eddig még csak alaplakként használtam. De fedőlakként is kíváncsi vagyok a hatására. ☺ Ha elfogy biztos,hogy újra rendelem 👍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 27.

Katalin0425

2015. október 21.

Az októberi katalógusból rendeltem.. eddig semmi rossz dolgot nem tudok róla mondani. Már muszáj volt beszereznem egyet, mert a körmöm könnyen letörik/beszakad.. borzalmas.. remélem ennek a terméknek a használata javulást hoz! :) Megy az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

NovErke

2015. szeptember 3.

Sajnos le kell pontozzam, pedig nagyon reménykedtem benne, hogy be fog válni :/ Egyáltalán nem erősíti a körmeimet, ugyanúgy letörnek.
Annyit jelent, mint egy sima, átlátszó körömlakk, abból sem a jobb minőségű, mert nagyon gyorsan lekopik.
Ez előtt egy másik Avonos körömerősítőt használtam (azt a géleset, amelyik kicsit narancssárgásnak tűnik az üvegben), nekem az sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

RyouHati

2015. augusztus 24.

Számomra is tökéletes ez a körömerősítő. Nem válik fel könnyedén a körmökről időnek előtt, ezáltal biztosítja a tartósságot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

PBetti

2015. augusztus 13.

Körömerősítésre nálam bevált, kevésbé töredezik, viszont fedőlakként nem igazán. De tényleg fényesebb tőle a lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.