Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Pussycat, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Avon True Nutra Effects frissítő arctisztító gél mélyen tisztítja a pórusokat és könnyedén távolítja el a sminket. Minden bőrtípusra, életkortól függetlenül.

Avon True Nutra Effects Frissítő Radírozó Arctisztító Gél
Ár: 800 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
kissdzs

2018. május 15.

Az eddigi legjobb gél állagú arctisztító amit használtam. Felfrissít és nem szárít. Smink lemosásra nem ajánlom,viszont micellás víz után, és reggeli arcmosáshoz kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Bonzee

2018. március 2.

Na, Őt nagyon kedvelem. Jól sikerült cucc - ezért is nem értem, hogy a vele egy családba tartozó micellás víz hogy lett olyan jellegtelen.
Ez teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Ez teljesen rendben van.

Baabbii95

2017. október 11.

Imádom! 5*
Egy barátnőmnél próbáltam ki és egyből megrendeltem én is. Minden nap haszálom.
A termék leírás nem hazudik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Imádom! 5*
Egy barátnőmnél próbáltam ki és egyből megrendeltem én is. Minden nap haszálom.
A termék leírás nem hazudik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.