Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zyra, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló éjszakai gélkrém chia magkivonattal

A chia magok omega-3 és -6 zsírsavakban, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdagok. Tömegüknél 12-szer több vizet képesek megkötni, így kivonatuk segít a bőr vízháztartását optimális szintre emelni és hosszú ideig tartó hidratáltságot nyújtani.

• tartós hidratálás és táplálás
  • simábbá varázsolja a bőrt
  • gyorsan beszívódik és felfrissíti a bőrt
  • chia magkivonattal, vitaminokkal, ásványi anyagokkal + omega-3 és -6 zsírsavakkal

Lill123

2019. április 27.

Szeretem ezt a krémet.Én nappalra használom.Pont annyira hidratál amennyire kell.Még tél vége felé is elég volt a hidratáló hatása.Szuper ez a géles állag és gyorsan beszívódik.Nem irritálja a bőröm, viszont az illata zavaró mert elég intenzív de amint beszívódik már nem is lehet érezni.Ez az első géles krémem és meglepődtem hogy milyen jó és hidratáló az állaga ellenére.Kellemes meglepetés volt.Nekem eddíg ez a legjobb krém amit kipróbáltam.Csak az erős illata miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Luppuss

2018. november 9.

Szeretem az állagát, könnyen belemasszírozom a bőrömbe, nekem kellemes, hogy gél formula. Szépen beszívódik, hidratált érzést ad, és ezt másnap reggel is érzem. Bevallom, én használom néha napközben is. :) Érzékeny a bőröm, de ezt a krémet szereti. Ár-érték arányt nézve véleményem szerint megéri. A ráncaim nem tűntek el, de szerintem feszesít. 4 csillagot kap, mert azért csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

csocsika92

2018. október 19.

Nagyon szeretem, már többször vettem újra. (Mondjuk nyaranta én nappali krém helyett is ezt használom, mert olyankor nem bírja az arcom a nem gél állagú krémeket. Persze ha nappal használom, akkor szükség van fényvédőre is, mert lévén hogy éjszakai arcápolóról van szó, azt nem tartalmaz.) Nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik és télen is megfelelően táplálja az arcbőrömet. Nem zsírosít, és számomra sokkal jobban bevált, mint a kombinált bőrre kifejlesztett társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Viki9727

2018. október 10.

Szuper krém, imádja az arcom. Hamar rendbe tette a száraz területeket. Van egy kis illata, hamar beszívódik, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Dorinazia

2018. október 6.

Nagyon szeretem, már 2x vettem újra! Hiába a terméket normál/száraz bőrre javasolják az én olajos bőröm is szereti. Könnyen beszívódik és reggel amikor felkelek érzem, hogy hidratált a bőröm és egyáltalán nem nehezíti el a krém a könnyű, lágy állaga miatt és ami a legjobb, hogy NINCS benne alkohol!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Nekem ez sokkal jobban bevállt, mint ennek a napi verziója ( a zöld ). Nagyon tetszik az állaga, könnyen beszívódik és még órák után és érzed, hogy hidratál. Az elején furcsa volt, hogy olyan mint egy zselé de nagyon könnyen el lehet oszlatni, a bőröm színte szívja magába és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

creamer1119

2018. június 23.

Nagyon szeretem. Az illata és az állaga megfogott. A kiszáradásra hajlamos arcbőrömnek nagyon jót tesz, szuperül hidratálja éjszaka. Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.