Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ariiratku, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hosszantartó hidratálás és táplálás minden korosztály számára! Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az AVON True Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

citabes

2019. június 6.

Hát érdekes, nekem ez a tökéletes tonik. Eddig amiket kipróbáltam mind olyan érzést hagyott mintha kicsit tisztítanak ugyan de inkább csak vagy szárítanak vagy csak összekeverik az olajt a bőrömön. Ez meg kifejezetten frissítő érzést hagy maga után, nem húz, nem száraz! Jó az alkohol ott van és az is hat, de valahogy nem zavar. Napközbeni frissítésre ez a legjobb tonik számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Mia0602

2019. április 21.

Mattításra nincs szükségem, de a tonizálásra mindenkinek. De azt olvastam, hogy a tonikoknak viszont nem kell alkoholt tartalmaznia. Ebben viszont 2. helyen szerepel. Amúgy nincs gondom vele, de keresek alkoholmentes változatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

Halsey16

2018. december 8.

Még tavaly nyáron vettem meg hisz akkoriban nagyon zsíros volt a bőröm és ez a termék valahogy megtetszett, így meg is vettem. Már első használat után kiderült hogy nem tudom majd használni, mert iszonyatosan kivörösítette a bőröm és csípte is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Majida

2018. szeptember 1.

Mattító tonik? hmm... Megkérdőjelezném
Mikor megrendeltem a leírásban ott volt hogy zsíros bőrre gondoltam biztosan jó lesz de kb. 30 percig matt az arcom utána ugyanolyan fényes tisztább az arcom az igaz de amit ígér azt nem hozza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Mattító tonik? hmm... Megkérdőjelezném

juditunk

2018. április 26.

Szerettem használni, mert a tisztaság érzéséhez hozzájárult, de pl a pórusaimat nem húzta össze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Hatsumomo

2017. május 7.

Nekem bejött ez a tonik. FONTOS, hogy használat előtt tényleg rázzuk fel, mert nagy a különbség utána. Az illata kellemes, olyan mint a krém párja amit használok. Nekem nem csípet használatkor.. Ár - Érték arányba megéri, Ha a bolti árakhoz viszonyítom, de szerintem én mindig csak leárazáskor fogok belőle betárazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Fabi95

2017. május 3.

Nagyon alkoholos! Néha a pattanásaimat is csípi. Mattítani mattít, de milyen áron.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.