Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan tisztít, eltávolítja még a vízálló sminket is; frissíti és nyugtatja a bőrt. Minden bőrtípusra; életkortól függetlenül használható. Aktív összetevőkkel - mosódió-kivonattal.

Angyalka94

2019. május 16.

Nem részletezném, nekem nem jött be. Mostmár épp hogy van benne valami és biztos nem veszem újra. Ebben az árban lehet jobbat is kapni. Én nem szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

ZoeEvans

2019. május 13.

Nagyon szerettem a Garnier micellás vizét, az volt a szent grál. Aztán megrendeltem ezt próbaképpen. Azóta nem használok mást, mert nagyon szeretem. Meg sem tudom mondani már hány flakont használtam el. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Pallani

2019. április 5.

Jól leszedi a nappali sminket, éjszakai sminkkel nem próbáltam. A szempillaspirállal kicsit meggyűlik a baja, de azt Is lehozta. A szaga kicsit zavaró, de nagyon szépen összehúzta a pólusaimat, így elviselem. nem a legerősebb micellás víz, de én újra vásárlom ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Gigi140

2019. január 25.

Én ezt a terméket csak azért használom, hogy fogyjon el végre. Főként szememre használok sminket, dörzsölni kell, hogy leszedje a szintén Avonos szemceruzát. A szememet csípi, az illata nem jó, az arcomon utána egy ragacsos érzést kelt. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

hiho28

2018. november 17.

Szépen leszedi a sminket, nem irritál és nem hagy maga után ragacsos érzést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Szépen leszedi a sminket, nem irritál és nem hagy maga után ragacsos érzést.

Valerie13

2018. augusztus 16.

Vegyes érzelmeim vannak iránta, de az a helyzet hogy a benyomás inkább negatív. A sminket jól lemossa, tehát nem totál pénzkidobás mert valamire használható, de inkább szaga van mint illata és kicsit viszket is tőle a bőröm ha nem mosom le vízzel, holott rá is van írva hogy ez nem szükséges. Nem venném újra, szerintem ennél sokkal jobb lemosók is vannak akár a patikában akár bármelyik drogériában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Egyik ismerősömtől kaptam ajándékba. Elhasználtam,nem volt különösebben gondom vele, nem okozott irritációt, viszont az arcomon sem változtatott semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Jó kis micellas víz. Illata nem nagyon volt csak egy kis furcsa szaga amit annyira nem bírtam de nem volt erős. Szépen tisztított, a szemsminket is leszedte nagyjából, persze nem úgy mint egy 2 fázisú sminklemoso. Külön szerettem h láthatóan összehúzta a pórusaimat. Az ára is rendben van. Összességében elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

anee888

2018. május 23.

Amikor megjelent,akkor rögtön be is szereztem egyet, nagy reményeket fűztem hozzá. De nem győzőtt meg.
Sminket alig tudtam vele le szedni, csípte a szememet és égett a szemem körül. Kb fél flakonnal használtam el annó,mindig új esélyt adva, de kukába landolt végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

youdith

2018. május 12.

Hát nekem nincs érzékeny bőröm és lehet a lemosás közben vegyült a sminkkel, de nekem több napra bedagadt tőle a szemhéjam. Én azt is megkockáztatom, hogy nem is az van benne, mint ami rá van írva összetevőlistában. Nekem nem volt se büdös, se ragacsos, leszedte a sminket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.