Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű arctisztító olaj, mely használat közben tejjé változik. 5 értékes olajat tartalmaz a bőr hidratáltságának fenntartása és természetes olajtermelésének kiegyensúlyozása érdekében.

• Babassu olaj a kollagéntermelésért
  • Maracuja olaj az elasztintermelésért
  • Marulaolaj a bőr puhaságáért
  • Zöldkávé-olaj a bőr hidratálásáért
  • Lenmagolaj a bőr védőrétegének erősítéséért

Szappan-, parabén- és színezékmentes. Allergia tesztelt, érzékeny bőrre is megfelelő.

Ár: 800 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Zsuzsuzsza

2019. szeptember 17.

Már másodjára vásároltam meg ezt a olajos lemosót, szeretem , nem irritál, a sminket szépen leszedi.nem szárít és nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Nuvi

2019. július 22.

Már többször újravettem. Kényelmes használni, szépen tisztít. Még azt a vékonyka kis réteget is megbocsátom neki, amit lemosás után hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

umpalumpa

2019. március 16.

Nagyon ritkán (szökővben egyszer) kerül hozzám valami a márkától, de erre kíváncsi lettem a fórumos csacsogás közepette. Hasznos hely, mert ez már a második alsóbb kategóriás termék, amit itteni ajánlásra mertem beszerezni.
Hát, rosszabbra számítottam. Úgy voltam vele, hogy ha arcra nem válik be, akkor blender-mosó lesz, ahogy a fórumon olvastam (a nehezen kimosható alapozókhoz).
Illatos, de nem okozott semmi bajt, még a szememnek sem, pedig az nagyon érzékeny. Az arcfestéket könnyen leszedi, még a DW alapozót is, a spirálhoz meg 2x kellett alkalmaznom, utóbbi miatt kapja a 4-est.
2 módon használtam: kezembe öntöttem és így paskoltam, masszíroztam a képemen, illetve vattakorongon (amit igen ritkán használok). Utóbbi nem vált be. Egyrészt, mert így több olaj kell, másrészt, mert korongok helyett lemosókendőt használok. Ezt az olajat viszont nem teszem a kendőmre, mert sztem hamar tönkre tenné. Ja, természetesen utána habzó arclemosót is használok a double cleansing nevében.
Nem lesz belőle sminkszivacs-mosó, mert jó az arcomra, az eszközből meg szappanos vízzel is kijött még a Double Wear is :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Virvatuli

2019. február 10.

Kímélő téli arclemosónak vettem kiszáradás ellen. Nem csíp, nem irritál, de tejjé sem változik, végig olajos marad, viszont jól lemosható. Reggel használom, ezért a sminklemosó képességeiről nem tudok beszámolni, arra nekem a balzsamok váltak be legjobban. Előnye, hogy lassan fogy, hátránya a nagyon erős (és teljesen fölösleges) illata. Érdeklődve olvastam, hogy ecsettisztításra is beválik, lehet, hogy kipróbálom azt is, ha ráunok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 10.

csocsika92

2018. október 19.

Szerettem volna kipróbálni egy másik olajos sminklemosót, ami kíméletes lesz a szemsminkem lemosásakor. Hát ez nem az. Nem tudom miért, de nagyon csípi a szememet, az arcbőröm lemosásánál pedig nem szeretem az olajos érzetet, ezért nem próbáltam. Gondoltam nem dobom ki, az ecsetek tisztítására jó lesz majd, és láss csodát: arra tényleg szuper. De mivel ez nem a rendeltetésszerű használata, ezért csak 1 csillagot érdemel. (Ha ecsettisztító lenne, arra megkapná legalább a 4 pontot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Kobold

2018. július 27.

Többet kell használni belőle 1-2 cseppnél, nekem nem lesz arctej állagú. Jól tisztít, használata után az olajos érzet megmarad. Nagyon sokáig elég lesz.

Kipróbáltam ecsettisztításra, jól működik. 1 cseppet tettem az alapozós ecsetre és szép lett.
Az ecsettisztításon felbuzdulva, alapozófolt eltávolításra is kipróbáltam, fehér felsőből és bejött. Ezért adok neki +1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

birdnerd

2018. június 29.

Sminklemosónak rendeltem meg, de csípi a szemem. :( Pedig óvatosan használom, de mégis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

feketebakancs

2018. április 21.

Nem szerettem meg kifejezettem, nem éreztem teljesen tisztának a bőrömet utána. Nekem nem tetszett a nyílása, kényelmetlen volt használni. Az illata tetszett, és valóban nem hagyott olajos érzetet maga után. Egynek jó, de vannak jobbak is. Nem fogom újravenni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

FReka

2018. február 10.

A balea alternatívájaként vettem meg,de nem hozza azt a szintet. Valahogy szárazabb érzetű,emiatt többet kell belőle használni,használata után az arcbőröm nem érzem olyan tisztának és frissnek,mint a baleás után. Bár használok utána arclemosót is,mégsem érzem azt a tisztaságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Ali

2018. január 30.

Ez egy nagyon jó arctisztító... Bár olajos, mégsem lesznek tőle pattanásaim és szépen tisztít, puha lesz tőle a bőröm. A szaga (és íze 😫) miatt -1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.