Avon

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bloggerina1114, az összetevőket feltöltötte: Dorinazia, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• friss megjelenés akár 24 órán át: bírja a hőséget, a párát és rohanást
  • nem hagy nyomot a ruhádon: nem kenődik el a helyén marad
  • könnyű formula: bőröd szabadon lélegezhet, ultra kényelmes viselet, természetes megjelenés
  • matt hatás egész napon át: közepestől a teljes fedésig, építhető igény szerint

15 árnyalatban kapható

Ár: 1900 Ft , Eladó: fairyfelicita
Állapot: kipróbált, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, vagy posta
scbellie

2019. december 5.

Imádom ezt az alapozót! Igaz én egy arcolajjal használom és úgy nagyon jó! Az elején amikor sokat felvittem elég csúnya volt a végeredmény de ki kellett csak tapasztalni, egy pumpálás elég . Nagy kedvencem lett! Nekem nem okozott pattanásokat sem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

fdorottya

2019. december 4.

Annyira jó alapozó lenne, ha...
Ha nem lenne mitteszerképző és pattanásképző.
Ha több árnyalatban lenne és nem egy árnyalat lenne. Majdnem a legsőtétebbet kellett választanom, mert mindegyik más szín szinte egyszínű.
Fedése nálam nagyon jó, szépen eldolgozható, nem sárgul be.
Nagyon sajnálom ezt az alapozót. Nagyon, nagyon jó lett volna, ha nem csinálna nekem pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Annyira jó alapozó lenne, ha...
Ha nem lenne mitteszerképző és pattanásképző.
Fedése nálam nagyon jó, szépen eldolgozható, nem sárgul be.

Fleurfreya

2019. november 30.

Sok alapozót kipróbáltam már Avontól is, de eddig ez viszi a pálmát. 😍 Nekem nagyon bevált.👍
Először én is pár mintát rendeltem.
Végül a Natural Beige lett a tökéletes árnyalat.
Amit leírnak róla a katalógisban az nekem tényleg bejött. 😉
Nagyon vastagon nem szeretem, mert számomra maszk hatást kelt, inkább csak vékony rétegben viszem fel, mivel pár szeplőn és egy két pigment folton kívül nincs más bőrhibám.
Így természetes hatást kelt, de mégis egyenletes bőrszínt ad.
Váltott 12 órás nappali és éjszakai műszakban dolgozom, de fent marad minimális kopással illetve átfényesedéssel a T vonalban műszak végére.
Max. annyi negatívum, amit más is írt és én is észleltem, hogy picit szárítja a bőrömet.
De összességében nekem bejön. Szerintem fogok még rendelni, ha elfogyott. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Először én is pár mintát rendeltem.
Végül a Natural Beige lett a tökéletes árnyalat.
Amit leírnak róla a katalógisban az nekem tényleg bejött. 😉
Így természetes hatást kelt, de mégis egyenletes bőrszínt ad.
De összességében nekem bejön. Szerintem fogok még rendelni, ha elfogyott. 😊

artep81

2019. november 25.

Amint kipróbáltam belőle a mintát tudtam, hogy kell nekem egy nagy kiszerelés is.
A színt eltaláltam, azzal nincs gondom. Én ecsettel viszem fel, primer nélkül, így is szépen eldogozható. Sokat szelídül egy idő után, meg kell várni amíg beleolvad? összeérik? a bőrrel. De először valóban kissé maszkos hatást ad. A fedése közepes, viszont nekem tényleg tartós. Összességében ha valakinek nincsenek kiugró bőrproblémái, akkor annak tökéletes. Elhadználom, de nem vestem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

AngelHeart80s

2019. november 16.

Bőrszínnel megegyezőt kell ugye használni alapozóból, rendeltem Porcelaine színből mintát, hát mit mondjak, jó sápadtnak tűntem. Délután felkentem, éjszakai műszakot kibírta, de nekem nem újra rendelős, ugyanannyit tud, mint az Avon Flawless, vagy a True Color, amik olcsóbbak. Abszolút ugyanolyan, szóval nem éri meg drágábbat venni tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

szabo123

2019. október 26.

Bár a light beige tokeletesen megfelelne,sajnos nem nyerte el a tetszesemet. Nem matt,ahogy azt igeri es elviselhetetlenul illatos szamomra. Miutan lemostam kellemetlenul szaraznak ereztem a boromet..nem ereztem ugy,hog levegozne alatta a borom,illetve a fedese messze all a teljestol! Sajnalom,remeltem valthatok a Catrice alapozorol (csupan mert mar uncsi mindig ugyan azt hasznalni) de igy marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

bessie

2019. szeptember 28.

Vettem egy nagy alapozót, illetve 2 másik mintát, ha befürödnék az árnyalattal. Először bőrre kenve szörnyen világosnak tűnt, de később eldolgozva már szebb volt az árnyalat színe. (Nyáron mindig szépen lebarnulok, de télre ugye ez lekopik) először ecsettel dolgoztam el, másik alkalommal már nedves szivaccsal. Mivel kombinált bőrű vagyok és vannak tág pórusaim, ezért ott szépen kiülnek az alapozó, hiába tettem alá primert. Először maszkszerű hatása van, később természetesebbnek tűnik. Színe nem oxidálódik szerencsére. Mivel a tág pórust kivéve más nagy bőrproblémám nincs, így nehéz megmondani mennyire fed, de egy közepest saccolnék.
Este micellás lemosóval szépen el lehet tüntetni.
Sajnos egyet kell értenem az előttem íróval, vannak ettől jobb alapozók is, hasonló ígéretekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Este micellás lemosóval szépen el lehet tüntetni.

Nocturama

2019. szeptember 20.

Nem rossz-nem rossz.
A hozzám passzoló színt nem sikerült teljesen eltalálni (ivory árnyalat, kicsit sötét a bőrömhöz), de nem üt el nagyon. Közepes fedésűnek mondanám, a pirosságot eltakarja és egységesít. A zsírosodásra hajlamos bőröm estére is csak egy kicsit fénylett át. Nem kopik, nem ragad és nem mellékesen nagyon szép az üvege. A mostani katalógusban 2.400 Ft, ennyit bőven megér. Valószínűleg be fogom szerezni az eggyel világosabb árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nem rossz-nem rossz.

Garykata

2019. szeptember 20.

Ez egy nagy csalódás..fedése nulla, borzasztóan szárít és ezáltal még inkább kiemeli a bőrhibákat..nehéz a bőrömnek, megkönnyebbülés volt lemosni 8 óra munka után..2 napig próbáltam elég volt, eltömítette a pórusaimat is :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Marcsika0720

2019. szeptember 19.

Hát nem gondoltam volna hogy egy avon alapozót ennyire fogok szeretni de ezt imádooom. Light nude árnyalatban választottam és nagyon jól eltaláltam a színt 😊 a most megjelent új avonos alapozóecsettel próbáltam ki először és wáó . De blenderrel is szépen el lehet olszlatni. Az üvege nagyon luxus hatást kelt. Tökéletes az állaga, se nem túl sűrű se nem túl híg. Nem oxidálódik a nap folyamán. Ami fontos még nálam hogy ne ragadjon , ez nem ragad kérem szépen 😀És ami a legfontosabb hogy az én gyorsan átzsírosodó bőrömön is csak kb 10 óra viselése után fényesedett át de csak minimálisan. Szinte tényleg egész nap matt maradt az arcom. Kopni is minimálisan kopik, pedig fújtam az orrom rendesen. Egy szó mint száz, ez egy nagyon eltalált alapozó az Avon részéről. Engem megvettek vele. Sok a színválaszték így mindenki megtalálhatja a saját bőrének megfelelő árnyalatot 😊rendeljétek meg bátran mert nem egy drága alapozó viszont baromi jó . Részemről 5* 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.