Avon

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bloggerina1114, az összetevőket feltöltötte: Dorinazia, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• friss megjelenés akár 24 órán át: bírja a hőséget, a párát és rohanást
  • nem hagy nyomot a ruhádon: nem kenődik el a helyén marad
  • könnyű formula: bőröd szabadon lélegezhet, ultra kényelmes viselet, természetes megjelenés
  • matt hatás egész napon át: közepestől a teljes fedésig, építhető igény szerint

15 árnyalatban kapható

Ár: 1599 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

KisTigris

2021. szeptember 18.

Mintát próbáltam. Nehéz eldolgozni, a ráncokba beleül. Na neee. Iszonyat.

Már el is felejtettem, hogy ezt márciusban már próbáltam. Sebaj, itt egy újabb minta, de most ecsettel fogom felvinni. Hátha jobb, mint kézzel.
Rövid, sűrű tömött ecsettel vékonyan lehet felvinni. Az orromon rétegeztem. Nagyon szépen fed, így vékonyan nem ül bele a ráncaimba, nem maszkos. A sötét karikáimra direkt nem raktam színkorrekciót, csak az alapozót és tökéletesen fed! Hosszan tart, 4-5 óra után kezdett egy kicsit fényesedi a homlokom. Ez egy jó és hosszan tartó alapozó!
A pórusokba beleült. Ez az alapozó hibája, vagy az én rossz arcápolásomé? 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Mintát próbáltam. Nehéz eldolgozni, a ráncokba beleül. Na neee. Iszonyat.

A pórusokba beleült. Ez az alapozó hibája, vagy az én rossz arcápolásomé? 🤔

macooka

2020. április 29.

Mintát használtam belőle. A tasakból ujjal vittem fel az arcbőrömre, egész sötét volt “Light Ivory” létére, de gondoltam majd lesz valahogy. Elkezdtem eldolgozni ecsettel, abban a minutumban kivilágosodott vagy 2 árnyalatot. Amint elvittem onnan az ecsetet, megint besötétült, de 1 másodperc alatt. Odavittem az ecsetet, megint kivilágosodott :D Én ilyet még nem láttam. Eldolgoztam az egész arcomon és olyan szépen egybeolvadt az arcbőrömmel, hogy hűha. Nap végére kicsit beleült a ráncokba, de egyébként nem egy rossz alapozó ez, ha épp nem lenne itthon 15 másik, akkor lehet meg is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

pinkyNiki

2020. április 29.

Nem igazán vált be.. Többet vártam tőle.. végül is Super Stay.. Beül a ráncokba, kissé nehezen is tudtam eldolgozni (blenderrel). Továbbá szárítja a bőröm és kiemeli a száraz részeket is. Tartósságát tekintve sem szuperál... 2-3 óra után kezd eltűnni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Kokuszreszelek

2020. április 8.

Nekem nagyon tetszik, szépen fedi az arcot, egyenletes lesz tőle a bőröm, kicsit szárítja is, de szerintem ez csak egy kisebb hiba ami ha nem minden napos használatra van, nem is gond annyira. Az illata is nagyon finom, egyáltalán nem tömény, vagy tolakodó. Alig lehet észre venni hogy mőrömön van, annyira könnyű viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Kise

2020. március 8.

Egy youtuber nagyon dicsérte, gondoltam kipróbálom. Nem kellett volna. A mintáim színe tökéletes volt( árnyalatra nem emlékszem, de jó sokféle van), de az alapozó maga nem. Minden pórusomba beleült, kiemelve azokat, se az ecsettel, se a blenderrel nem boldogultam. Száraz lett a bőröm, mint a Kalahári sivatag, pedig az állam, orrom zsírosodásra hajlamos.Tanultam az esetből: mattító alapozó kilőve (45 felett nem is árt ugyebár), s a márka Luxe alapozójánál maradok, az szép a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

scbellie

2019. december 5.

Imádom ezt az alapozót! Igaz én egy arcolajjal használom és úgy nagyon jó! Az elején amikor sokat felvittem elég csúnya volt a végeredmény de ki kellett csak tapasztalni, egy pumpálás elég . Nagy kedvencem lett! Nekem nem okozott pattanásokat sem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

fdorottya

2019. december 4.

Annyira jó alapozó lenne, ha...
Ha nem lenne mitteszerképző és pattanásképző.
Ha több árnyalatban lenne és nem egy árnyalat lenne. Majdnem a legsőtétebbet kellett választanom, mert mindegyik más szín szinte egyszínű.
Fedése nálam nagyon jó, szépen eldolgozható, nem sárgul be.
Nagyon sajnálom ezt az alapozót. Nagyon, nagyon jó lett volna, ha nem csinálna nekem pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Annyira jó alapozó lenne, ha...
Ha nem lenne mitteszerképző és pattanásképző.
Fedése nálam nagyon jó, szépen eldolgozható, nem sárgul be.

Fleurfreya

2019. november 30.

Sok alapozót kipróbáltam már Avontól is, de eddig ez viszi a pálmát. 😍 Nekem nagyon bevált.👍
Először én is pár mintát rendeltem.
Végül a Natural Beige lett a tökéletes árnyalat.
Amit leírnak róla a katalógisban az nekem tényleg bejött. 😉
Nagyon vastagon nem szeretem, mert számomra maszk hatást kelt, inkább csak vékony rétegben viszem fel, mivel pár szeplőn és egy két pigment folton kívül nincs más bőrhibám.
Így természetes hatást kelt, de mégis egyenletes bőrszínt ad.
Váltott 12 órás nappali és éjszakai műszakban dolgozom, de fent marad minimális kopással illetve átfényesedéssel a T vonalban műszak végére.
Max. annyi negatívum, amit más is írt és én is észleltem, hogy picit szárítja a bőrömet.
De összességében nekem bejön. Szerintem fogok még rendelni, ha elfogyott. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Először én is pár mintát rendeltem.
Végül a Natural Beige lett a tökéletes árnyalat.
Amit leírnak róla a katalógisban az nekem tényleg bejött. 😉
Így természetes hatást kelt, de mégis egyenletes bőrszínt ad.
De összességében nekem bejön. Szerintem fogok még rendelni, ha elfogyott. 😊

artep81

2019. november 25.

Amint kipróbáltam belőle a mintát tudtam, hogy kell nekem egy nagy kiszerelés is.
A színt eltaláltam, azzal nincs gondom. Én ecsettel viszem fel, primer nélkül, így is szépen eldogozható. Sokat szelídül egy idő után, meg kell várni amíg beleolvad? összeérik? a bőrrel. De először valóban kissé maszkos hatást ad. A fedése közepes, viszont nekem tényleg tartós. Összességében ha valakinek nincsenek kiugró bőrproblémái, akkor annak tökéletes. Elhadználom, de nem vestem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

AngelHeart80s

2019. november 16.

Bőrszínnel megegyezőt kell ugye használni alapozóból, rendeltem Porcelaine színből mintát, hát mit mondjak, jó sápadtnak tűntem. Délután felkentem, éjszakai műszakot kibírta, de nekem nem újra rendelős, ugyanannyit tud, mint az Avon Flawless, vagy a True Color, amik olcsóbbak. Abszolút ugyanolyan, szóval nem éri meg drágábbat venni tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.