Avon

Ár:   1179 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Klasszikus rúzs, mely szinte csodákra képes! Tartós szín, száraz ajkak nélkül!

• tartós szín
  • kellemes érzés viselni
  • közepestől a teljes fedésig
  • szaténfény

Diaaa

2017. október 11.

Avon True Beauty-ként vettem a Forever Pink árnyalatot így őszre jó választás számomra a hideg miatt (gyakran kiszárad a szám). Egyáltalán nem szárít, viszont a szín lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Fabi95

2017. június 17.

Nem értem miért van kiírva a terméknél, hogy már nem gyártják, mert gyártják. 😃 Avon True Beauty ajakrúzs az új neve, és a júliusi katalógusban akciósan 729 Ft lesz. Na szóval maga a rúzs: kb 2 éve vettem meg belőle az Eternal Flame árnyalatot, ami sokáig kitartott, mivel csak bulikban használtam. Gyönyörű a színe és nagyon-nagyon tartós! Ár- érték arányban a legjobb Avonos rúzs. Általában mindig 700-800 Ft között mozog az ára. Azoknak ajánlom akik nem akarnak drágán rúzst venni, de silány minőségűt se, mert ez kérem szépen az arany középút! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

honeyvin

2017. január 6.

Legjobb avonos rúzs! Nagyon tartós, és nem kenődik el, nem túl fényes, de nem is matt. A színek gyönyörűek, az összes megvan és imádom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Trixiih

2016. október 22.

Az Avon legjobb állagú rúzsa szerintem, mint szín, mint tartósság szempontjából, egyetlen problémám, hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

hajdubarbi

2016. október 4.

Az egyetlen rúzs, amit használok. A Totally twig árnyalata van meg és nagyon szeretem. Először megijedtem, mert a katalógusban szereplő árnyalattól a valóságban teljesen eltért. :D De felkenve nagyon szép színe van. Nem szárítja az ajkamat és nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

ZsofArga

2016. szeptember 13.

Az tuti, hogy ez a fajta rúzs van nekem, csak abban nem vagyok biztos, hogy pont ez a szín, de szerintem az is stimmel. A szín szép, de tartósabbat vártam. Reggel bekenem, két-három óra alatt eléggé elkopik. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Nancika

2016. augusztus 17.

Nem vagyok oda az Avon termékekért, sőt, ami azt illeti, kifejezetten herótom van tőlük, de ezt a rúzst még én is szeretem a maga módján. Ajándékba kaptam, és imádtam a színét - abban valóban kiemelkedő volt, illetve pozitívuma még, hogy tényleg szépen fed (amíg nem kopik le). Viszont nem tartós, nagyon komoly fixálás kell ahhoz, hogy tartós legyen (nagyjából), ráadásul a számat is szárította (nem maga a rúzs, hanem az a sok fixáló ternék, amit azért használtam, hogy ne másszon el 10 perc alatt), úgyhogy magamtól biztosan nem venném meg, ahogy újra venni sem fogom szerintem. Egyszer elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Izabel

2016. június 27.

Az AVON Glow termékcsalád ajakrúzsának árnyalatait is ehhez a rúzshoz "csapták" hozzá, ami szerintem elég nagy kár, mert ez a három árnyalat önálló termékként is megállná a helyét :) Nekem a Sunset Pink névre hallgató árnyalat van meg. Nem teljesen olyan az ajkamon, mint a katalógusban szereplő hölgy ajkán, annál sokkal bronzosabb, de a szín alakulása nyilván függ az ajkaink eredeti színétől és alapozottságától. Én nem vittem túlzásba az ajkaim előkészítését, mindössze hidratáltam a kedvenc Nivea ajakbalzsamommal, de egészen biztos, hogy kipróbálom alapozással is. A rúzs egyébként nagyon-nagyon szép árnyalatú, szuperkönnyű felvinni és tükör nélkül is simán lehet rajta frissíteni. Abszolút tartós, még evéssel sem kopott le és ami a legjobb nem szárít! A három árnyalat közül - szerintem - mindenki találhat magához illőt, nyaraláshoz és napbarnított bőrhöz maximálisan ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Alexandra19

2016. június 14.

A 'totally twig' arnyalat van meg belole. Szerintem nagyon szep, tetszik hogy nem teljesen matt, es nem szaritja az ajkakat. Nagyon kenyelmes a viselete, olyan mintha nem lenne az ajkaimon semmi. A termek nagyon jo, de a csomagolas nem valami jo minosegu, az enyemben lotyog a ruzs. Ennek ellenere meg vagyok vele elegedve, most 729 Ft-ert lehet megvenni, ennyi penzert nem is vartam jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Jane

2016. május 30.

Érdekes módon ez egy elég tartós rúzsnak számít és valóban jól táplálja az ajkakat. Bevallom, azért a 4 csillag, mert a színekkel nem vagyok teljesen megelégedve. Ennek ellenére a viselése kellemes és beváltja az ígéretét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Diphenyl Dimethicone, Isododecane, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Lanolin, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Diphenyl Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 21 / CI 45380, Carmine / CI 75470, CI 42090, Red 27 / CI 45410

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.