Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Suncrown

2019. április 9.

Eveken keresztul ez volt A RUZS az ajkaimon. Sajnos mar kivontak azt a szint, amit hasznaltam, igy uj markara/szinre tertem at, de ha ujra gyartanak, ujra csak ezt vennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

monika1974

2018. október 10.

Nekem beváltak!!! Évekig méreg drága rúzsokat vettem, mert nem volt bizalmam az AVON-hoz! Aztán egy barátnőm mutatta meg és ő is használta! Mivel a rúzsozásnak is vannak alapjai amit be kell tartani, így ezzel együtt nekem nagyon kedvenceim voltak, mivel kenhettem világba, szép és tartós és az ára is megfizethető! Iced coffe és Plumm árnyalatok voltak a kedvenceim!!! Szerettem!!! Vissza is térek rájuk!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Bradshaw

2017. október 17.

Megfelelő technikával igen tartós rúzs. Nekem egy intenzív vörös van belőle. Kicsit matt a hatása,és emiatt szárít is, de rendkívül pigmentált .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 3.

Nem egy csoda, csak egy rúzs. Szép a színválaszték és az ára is megfelelő. Hogy nem tart ki egész nap? Ha egyáltalán létezik ilyen rúzs, amiről ez elmondható, akkor az érdekelne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 3.

egeresi47

2016. december 11.

Nekem egy ilyen egészen vörös van, nagyon tetszik az illata, kifejezetten tartós, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Kinyi

2016. július 9.

Nekem is a pout árnyalat van meg, vagyis már csak annak egy kis csonkja, mert nagyon sokat használtam. Könnyű felvinni, szépen fed, bár nagyon hasonlít az ajkaim eredeti színére. A tartóssága olyan nyeh, de a krémessége és a színe miatt nekem is megy a tükör nélküli felvitel. Összességében én szeretem ezt a rúzst, bár lassan búcsúzunk egymástól, mert közeleg a vég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

sophienyuszi

2016. január 21.

A Pout árnyalat tulajdonosa vagyok, épp a napokban került ismét a kezembe. Ez egy rózsaszínes nude árnyalat, tulajdonképpen megegyezik az ajkaim színével, kissé kiemeli azokat. A kenem ha kell, ha nem kategóriába tartozik, ugyanis könnyű felkenni az ilyen természetes színeket akár tükör nélkül is. Én kedvelem, bár a tartóssága és a pigmentáltsága sem az igazi. Régóta megvan már, szívesen fogom elhasználni, de csatlakozom az előttem szólóhoz: a Rimmel rúzsok hasonló árban vannak és tízszer jobbak mind színek, mind pedig tartósság tekintetében. A csomagolása nagyon masszív, évek alatt sem lazult vagy tört el, pedig négyszer költözött is velem azóta. Én kifejezetten ennek az árnyalatnak négyest adok, ugyanis nem próbáltam ki mást ebből a vonalból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

anemone

2015. február 28.

Kb egy éve vettem meg a Chic árnyalatot. Nem sokat használtam, a fiók mélyén pihent. Múlt héten előkerült és olyan szép színe van, hogy nem is értettem mért nem használom.
fura volt viselni, felkenés után 2 órával már alig maradt valami a számon. Ráadásul iszonyat csúnyán kopik :( Az Essence és Rimmel rúzsok (amikkel kb 1 árkategória) sokkal tartósabbak, kellemesebb viselni őket és ha kopnak is legalább diszkréten teszik, nem pedig ronda foltosan. Kár érte, mert a színe nagyon szép :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

tátombák

2015. január 29.

Még évekkel ezelőtt, amikor barátnőmmel beszabadultunk egyik barátunk fürdőjébe, nem bírtuk ki, hogy ne próbáljuk ki. Frozen rose volt az árnyalat neve, ami nekem túl rózsaszínnek tűnt, de nagyon ragaszkodott hozzám. Evés-ivás után meg sem mozdult, sőt, másnap reggel még láttam az ajkaimon a nyomait. Elhatároztam, hogy beszerzek magamnak egyet.
Életem legdrágábban vásárolt rúzsa ez :) 800 forintomba fájt a Mocha Latte árnyalat. Ez kevésbé tartós, és nem is olyan látványos, jobbat vártam volna. Az újságban annyira jól mutatnak egymás mellett a rúzsok, hogy nagyon nehéz választani. Értenek a marketinghez :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Wey1122

2015. január 19.

Hosszú éveken át használtam több árnyalatát is. Iced coffe árnyalatból jópárat elhasználtam és voltak még páran.Ami van még azt elhasználom.Mindennapra pár órás használatra tökéletes! Nem drága nagy színválaszték és azért kellően hidratál is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.