Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: körte, bergamot, marakuja,

Szívjegyek: magnólia, bazsarózsa, őszibarack,

Alapjegyek: ámbra, pézsma, vattacukor.

Avon Ultra Sexy parfüm csomag eladó
Ár: 9800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

pviviana

2021. június 30.

Középiskolás koromban volt nagy kedvencem ez a parfüm. Igaz, kicsit émelyítő az illata, de nagyon szerettem. Nem annyira tartós, mint úgy egyik avonos parfüm se, de egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Szethy00

2021. március 30.

Nagyon finom édes illat, nem az a "tipikus Avonos". Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Bellana

2020. november 12.

Édes, vattacukros illat, mégsem émelyítő. Féltem, hogy túl édeskés lesz nekem, nem szeretem a cukros illatokat, de ez nagyon szuper, játékos illat, nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

candices

2020. augusztus 26.

Sokáig kedvenc parfümöm volt, ma már több tapasztalattal közép kategóriás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Sokáig kedvenc parfümöm volt, ma már több tapasztalattal közép kategóriás.

Dorothy22

2020. június 23.

Sajnos már nem látom az újságban de én nagyon nagyon szerettem. Az illata sokáig megmarad, vidám nyári hangulatot kölcsönöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Demetrea

2019. december 10.

Imádom, nagyon szexi, dögös illata van. Sajnos mostanában nem látom a netes felületen, pedig már agyalok egy újabb üvegcse rendelésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

butterfly99

2019. november 27.

Hát nem is tudom.. Nagy reményeket fűztem hozzá főleg, hogy illatos oldalról rendeltem. Nem a várt illatot kaptam. Az első fújás/próba még elment. De mintha azóta nem is az az illat lenne az üvegben. Szúrja az orrom valamelyik összetevője. Nem szeretném lehúzni, mert attól ez még lehet jó parfüm, de én teljesen másra számítottam. Citrusos édesség. Az üvege szép de fél üveg után is még "barátkozok" vele havonta egyszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

Kobold

2019. szeptember 9.

Az illata jó, de nem olyan tartós. Hiányzik, hogy nincs rendes kupakja, ezért magammal vinni nem merem, ha utazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Nikki1202

2019. május 28.

Szerintem nagyon dögös illat, még régebben használtam,szerelem volt,aztán sokáig nem és most nemrég újra vettem, az illat maradt a régi, nagyon kellemes,nőcis illat, de nem érzem túl tartósnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Alaya

2019. május 26.

Tinikorom illata :D még anyukámtól kaptam az első üveggel. Utána sokáig nem lehetett kapni, majd nemrég megjelent a katalógusban. Gyorsan rendeltem is egyet. Inkább virágos mint édes illat. Már nem annyira tetszik mint anno, nem hiszem hogy újra meg fogom vásárolni. Szerintem az emlékeim szépítettek rajta :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.