Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: marika000, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: mandarin, frézia, barack héja

Szívillat: magnólia, harmatos baba rózsa, gyöngyvirág

Alapillat: érzéki bőr, cédrus, szantálfa

Ár: 7500 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 50ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
-Juti-

2016. szeptember 28.

Nekem ez az ősz illata, édes, virágos, nem könnyed de nem is nehéz. Valahogy olyan meghitt és intim számomra. Hétköznapokon szeretem viselni, és ahhoz képest, hogy általában nem szeretem a gyönyvirág illatát, ezt az illatot mégis a magaménak érzem.

Nem kiemelkedő, de megbízható és finom. 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Nem kiemelkedő, de megbízható és finom. 4 csillagot érdemel.

iliana

2013. március 2.

Kellemes, finom illata van, nagyon tartós, egész nap érzem az illatát. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

malilalum

2013. február 28.

szeretem az avonos parfümöket, de ettől rettentően megfájdult a fejem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

szeretem az avonos parfümöket, de ettől rettentően megfájdult a fejem:(

dida

2012. szeptember 19.

Imádom! Egyszerűen nem lehet megunni! Sok parfümöt használtam már, de ez igazi szerelem... :) Mikor megkaptam, az első héten naponta 20szor megszagoltam csak úgy az üvegből. Szerintem nagyon tartós is. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Ella

2012. május 30.

(Kb. 1 éve jött be ez az illat, minden katalógusban benne van, bőven lehet kapni.)

Pár hónapja rendeltem, nemrég kezdtem el használni. Illatosított oldal alapján picit fás, nem túl tolakodó, hétköznapi illatnak éreztem. Erre amikor magamra fújtam, elkapott a hányinger. Parfümtől még nem voltam olyan rosszul, mint ettől. Erős magnóliaillat szantálfával, de nem tudom, hogy az egyébként önmagukban finom, számomra kedves összetevőkből miért, hogyan lett ilyen gyomorforgató egyveleg a bőrömön. Ha a levegőbe fújok, tűrhető, sőt, kellemesnek mondható, de rajtam annyira tömény. Fejfájást kapok tőle. Biztos nem rám találták ki. A férjemnek tetszik, szerinte kellemes. Nekem a férfi párja jön be jobban, az valóban kellemes, sőt, nagyon szuper. Amúgy nem rossz a tartóssága, sokáig éreztem még magamon, de ugyanolyan töménynek hatott, csak a zuhany után lett kicsit visszafogottabb, számomra elviselhetőbb az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Nefertiti

2012. május 26.

Meg regen kaptam ajandekba, nagyon szerettem, kellemes illata van, edeskes de megis frissebb :) rajtam eleg tartos is volt... ha jol tudom mar nem lehet kapni ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.