Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Azoknak a magabiztos, önfeledt és népszerű férfiaknak készült, akik akkor is meg tudják őrizni a hidegvérüket, amikor izzik körülöttük a levegő. Hódítsd meg a várost!

Páfrányos-fás-friss illatkategória

Főbb illatjegyek: ibolyalevél, olasz mandarin, agarfa, pacsuli, bőr.

Calipso

2016. április 11.

A párom nagyon imádja az illatát, illetve én is rajta :D
Viszonylag tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

A párom nagyon imádja az illatát, illetve én is rajta :D
Viszonylag tartós is. :)

geucsa

2014. március 10.

Péntek óta használom. Amikor megkaptam nem tetszett annyira, mint a sima Urban Edge, de most, hogy használom egyre jobban tetszik. A korábban íróknak írom, hogy egyáltalán nem édes az illat. Utálom az édes illatot.
Imádom a pacsulit, a bőrt és az ibolyát is, szóval ez egész jó összeállítás.
Na jó az ibolya alapból édes, de akkor sem olyan émelyítő, mint mondjuk a vanília. És ebben amúgy is ibolyalevelet írnak. Lehet, hogy még fogok használni ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Imádom a pacsulit, a bőrt és az ibolyát is, szóval ez egész jó összeállítás.

Málni

2013. október 11.

Nekünk most érkezett meg a mintája, mert katalógusban egyszerűen nem lehetett érezni. Szerintem nem rossz az illata, csak baromi gyenge. Az összetevők felkeltették az érdeklődésemet és a neve alapján azt hittem púderesebb, mélyebb, "sötétebb" parfümöt kapok. Az elején vizes, erősen citrusos, friss, de pár perc alatt átalakul egy picit édeskés (megmarad a frissesége), modern bársonyos-bőrös illattá. Még csak 15 perce szagolgatom, úgyh írok még róla mindenképpen. Egyelőre nekem elég gyenge, bár ha 5 fújást eresztenék ki, lehet erőteljesebben érezném:) Az üvege és katalógusbeli imázsa elég jól sikerült, élőben nem láttam még...
Na ez jó volt, akartam szerkeszteni a hozzászólásomat, erre véletlenül a házirendellenesre nyomtam rá:DD Szval még annyit akartam hozzáfűzni, hogy vmiért nekem a Mexx ice touch is beugrott róla, csak ez édesebb és nem annyira karcos-hűvös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)