Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és kiszámíthatatlan illat, mely a nő kétféle oldalát tükrözi. A hűsítő zöldek, markáns levendula és a titokzatos vetiver különleges keveréke egy olyan nő képét vetítik elénk, aki a saját törvényei szerint él, erőteljes, félelem nélküli, mindeközben mégis csábító.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 3990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Pocok96

2018. február 26.

Másik gimis-kori illatom. Nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Másik gimis-kori illatom. Nagyon szerettem!

wicky90

2018. február 22.

Ez volt a kedvenc Avonos illatom. Nagyon sajnálom,hogy már nem kapható. Szeretnék valamit ami hasonló ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Krisztinaia

2017. április 17.

Nagyon akciósan jutottam hozzá mindig, két alkalommal vettem meg.
Az első üvegcsével nagyon szerettem..
De később, ahogy mások is írták olyan gagyi férfi kölni illata lett.
Túl erős, kicsit szúrja is az orrom.. és másokét is. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Nagyon akciósan jutottam hozzá mindig, két alkalommal vettem meg.
Az első üvegcsével nagyon szerettem..
De később, ahogy mások is írták olyan gagyi férfi kölni illata lett.
Túl erős, kicsit szúrja is az orrom.. és másokét is. :(

Mumus30

2017. február 26.

Konkrétan after shave illata van...és női parfümként árulja az AVON. Borzalmas! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

lacrymosa88

2016. augusztus 28.

Szerencsére csak a dezodor változatot próbáltam ki. Hát, eléggé "mamós" szaga van (nem véletlenül nem illatnak írtam), amolyan templomba igyekvő mamszik után úszó töménység. Fullasztó, öreges, molyirtóra emlékeztet. Kár érte, az Outspokent imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Terka25

2016. július 17.

Nagyon olcsón jutottam ehhez az illathoz, előtte nem szagoltam, megrendeltem. Egyszerűen nem tudom megfogalmazni mit gondolok erről az illatról. Egyáltalán nem érzem frissnek, sőt rajtam, vagy nekem inkább nyomasztó. Az illata amúgy kellemes, de vhogy mégsem. Az egyetlen parfümöm, amit feltettem eladásra, de mivel senkinek nem kellett, így néha fújok magamra belőle. Tartóssága csillagos 5-ös másnap is simán érződik. A párom szerint egyenesen WC illatosító szaga van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

batari.barbi

2015. szeptember 11.

Most rendeltem először, mert akciós volt, de bár ne tettem volna. Az illata olyan, akár egy olcsó férfi kölnié...Erős, szúrós, fojtogató. Csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

csuszika

2015. augusztus 31.

Már értem miért pont ezt sózták rá a páromra, mert eddig egy nőnek sem kellett. Szülinapra férfias illatot kapni kopott dobozban. Tovább is adom mielőbb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

rencsilany27

2014. november 25.

@kinibaba19: nekem van egy alig használt, szívesen eladnám, ha érdekel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

@kinibaba19: nekem van egy alig használt, szívesen eladnám, ha érdekel!

My Molly

2014. október 5.

Ez a parfüm sajnos nagy csalódás volt. Nem tudtam eggyé válni vele, szúrós szaga volt, szinte fojtogatott. Fergie előző parfümjeit imádom, nagyon kellemes, nőies illatok, de sajnos nálam evvel nem találtak be. Az üvegcse viszont szép, ezért adok 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Narancssárga.