Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Deo spray az Avon Viva La Vita parfüm illatával

Szívmelengető gyümölcsös-virágos illat, melyben a Pink Lady alma és a lédús rózsaszín grépfrút alkot vidám elegyet a krémes magnólia illatjegyeivel. Mindezt egy érzéki, fás-vaníliás alap teszi teljessé. Találd meg a boldogságot a mindennapi örömökben!

vvivien

2018. október 21.

Az illata kellemes, én csak arra használtam hogy kicsit felfrissitsem magam amerre nem igazán vált be mivel azt szeretem ha dezodor friss illatú de ez annyira erős parfüm illatú hogy nem igazán frissített

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

szeliger

2018. június 29.

Ajándékba kaptam, végülis szívesen használtam. Még akkor is, ha az illat elég intenzív, nehéz mellette parfümöt viselni. Az idők során aztán megszoktam, már fenntartások nélkül fújkáltam mellé mindenfélét, inkább ebből a deoból nyomtam kevesebbet.
Kedves, nőies, vidám virágos illat, izzadásgátló hatása gyakorlatilag nincs, amit azért én egy dezodortól manapság már elvárnék. Nekünk, nem izzadós lányoknak egynek elmegy darab, megvenni biztosan nem fogom. Nekem nagyon sokáig kitartott, biztosan azért is, mert spórolósan használtam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. február 8.

Eddig a legjobb dezodorom. Ezt valószínűleg újra fogom venni, ahogy a Viva La Vita testápolót is, de a parfümöt nem. A dezodor használ, a testápoló is, de a parfüm egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 8.

aranypáva

2017. augusztus 16.

Végre sikerült újravennem a dezodort, több katalógusban nem volt benne, még a parfümje és a testápolója igen. Szeretem ha a spray harmonizál a rajtam lévő parfümmel, így többet is rendeltem belőle.
Frissebb, lágyabb illat mint a parfümje - azt se mondanám erősnek - ez viszont még kellemesebb, igazi nőies törékeny illat. Nagyon szeretem az egész termékcsaládot, a parfümöt is újravettem már.
Egyetlen negatívum számomra, hogy gyorsan elfogy, pedig nem használok belőle sokat. Viszont ha kapható lesz még biztosan veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.