Avon

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BrittaCooper, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: páfrányos-orientális

Fejjegyek: friss citrom, rebarbara, koriander

Szívjegyek: fekete bors, levendula, cowboy illat

Alapjegyek: vetiver, bőr hatású illatjegyek, ámbra

AngelHeart80s

2020. augusztus 29.

Papíron is jó illata van, nagynéném párja nevében pontozom! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Papíron is jó illata van, nagynéném párja nevében pontozom! 5*

RyahOneY

2020. február 5.

Párom kapta tőlem karácsonyra, szettben. :) Telitalálat volt, nagyon tetszett neki az illata, és én, nőként is nagyon szeretem érezni rajta. :) Kellemes, férfias - és a dizájnjához híven klasszikus beütésű illat (mindez úgy, hogy közben csöppet sem öreges vagy ódivatú!). Prímán idézi meg a régebbi korokat, a country-s rosszfiús feelinget nagyon hozza, ezt jól eltalálták. :) Persze, ha valaki a nagyon fiatalos, friss illatokat kedveli, neki ez a töményebb, fűszeresebb-fás illat nem fog bejönni.
Tartóssága is nagyon jó, tegnap direkt megfigyeltem: kora reggel fújta be magát vele munkába indulás előtt, de este még úgy éreztem rajta, mintha frissen fújta volna magára. Nagyon klassz! :)
(Csak tudnám, hogy a férfi kölnik miért sokkal-sokkal tartósabbak, mint a női EDT-k! :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.