Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Összetevők: málna, áfonya, ribizli, grapefruit, lótusz, vízililiom, frézia, rózsa, fás jegyek

Tirana

2018. május 16.

Imádtam. :) Kár, hogy már nem kapható, nagyon jó illata volt. Sajnos az Avon mindig megszűnteti a kedvenc illataimat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

jns.melinda

2018. január 30.

Nagyon, nagyon imádtam. Mindenki dicsérte, szerintem egy nagyon jo illat volt. Jó lenne, ha újra visszahoznák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Ennie86

2017. október 31.

Micsoda emlékek rohamoztak meg... :) A legjobb barátnőmmel kb locsoltuk ezt a parfümöt. Fiatalos volt és nagyon gyümölcsös. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

mancus2

2017. augusztus 14.

Annyira jó volt!!! Nem értem miért nem lehet már itthon kapni az Avonnál :-((( szerintem ez volt a legjobb parfümjük amit valaha forgalmaztak! Remélem "visszahozzák", mert akkor betárazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

cattitude

2017. május 13.

hú, de szerettem ezt a parfümöt kisgimis koromban, amikor mindenféle illatól viszolyogtam (főleg az osztálytársnőim által töményen locsolt Cat Deluxe, Christina Aguilera meg persze a Pink Sugar miatt). nagyon gyümölcsös volt mindenféle sziruposság nélkül. gondolkodás nélkül megvenném, ha lenne rá lehetőség, bár még az is előfordulhat, hogy megkörnyékezek egy panamai kollégát, hogy küldjön... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Jucus85

2017. március 22.

Nekem is volt középiskolás koromban!😊😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Nekem is volt középiskolás koromban!😊😊😊

gabolda

2016. december 16.

Fuuuuuu de imádtuk még általános iskolás koromban :) uramisten de régen volt. Barátnőm nővérének volt, rögtön beleszerettem. Nagy nehezen ki tudtam könyörögni ajándékba anyáéktól, és utána kis is vonták a forgalomból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Erina

2016. december 12.

Aztamindenségit 😆 Hogy felejthettem el ezt az illatot! Nagyon szerettem gimnazista koromban, pedig nem vagyok oda a gyümölcsös illatokért, de őt valamiért szerettem. Az üvege is nagyon tetszett, sokáig őrizgettem is, de aztán már túl sok lett a gyűjteményem, kevés a hely, így muszáj volt megválnom tőle. Lehet ma már nem tetszene, mert csak a fűszeres, testes illatokat szeretem, de a szép emlékek, a tartósság és a dizájn miatt megérdemel 5 *-ot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

knoemi

2016. december 12.

Általános iskolás koromban a kedvenc gyümölcsös parfümöm volt. Imádtam és kimondhatatlanul szomorú voltam, amikor kivonták a forgalomból. Rajtam kifejezetten tartós volt, egész nap bírta. Az áfonya és a ribizli különleges elegye, a grapefruit kesernyés illatával tökéletes kompozícióként hatott a környezetemre. Rengetegen dicsérték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Echooo

2016. július 11.

De, van, Escada Agua del sol. Szinte tök ugyanez.. Még ált- vagy középsuliban használtam, egynek elment :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)