Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Összetevők: málna, áfonya, ribizli, grapefruit, lótusz, vízililiom, frézia, rózsa, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bridge29

2021. május 24.

Hiányzik. Sokszor gondolok rá. Első parfümöm volt szép emlékek társulnak hozzá. Kár hogy már nem lehet kapni. Ha újra lehetne kapni tuti megvenném. A tartóssága nem volt a legjobb de ilyen árban fürödtünk benne. Gyümölcsös volt .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

LizLiz

2020. július 15.

Nagyon szerettem, mert ez volt az első saját parfümöm még általános iskolás koromban. Ma már egy kicsit sok lenne nekem, meg a tartósságával is lenne bajom, de ez 10-13 évesen tökéletes volt. Kellemes emlék marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Erika80

2020. március 1.

Találtam egy kis mintát még belőle, épp most használtam el. Könnyed, gyümölcsös illata (volt). Nem nehéz, nem émelyítően édes, inkább frissítően gyümölcsös és virágos. Igazi nyárra való, zamatos illat.. lenne.. ha még gyártanák . Én szeretem az ilyen illatokat. A gond vele csupán annyi, hogy a tartóssága bőrön elég gyengusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Tirana

2018. május 16.

Imádtam. :) Kár, hogy már nem kapható, nagyon jó illata volt. Sajnos az Avon mindig megszűnteti a kedvenc illataimat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

jns.melinda

2018. január 30.

Nagyon, nagyon imádtam. Mindenki dicsérte, szerintem egy nagyon jo illat volt. Jó lenne, ha újra visszahoznák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Ennie86

2017. október 31.

Micsoda emlékek rohamoztak meg... :) A legjobb barátnőmmel kb locsoltuk ezt a parfümöt. Fiatalos volt és nagyon gyümölcsös. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

mancus2

2017. augusztus 14.

Annyira jó volt!!! Nem értem miért nem lehet már itthon kapni az Avonnál :-((( szerintem ez volt a legjobb parfümjük amit valaha forgalmaztak! Remélem "visszahozzák", mert akkor betárazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

cattitude

2017. május 13.

hú, de szerettem ezt a parfümöt kisgimis koromban, amikor mindenféle illatól viszolyogtam (főleg az osztálytársnőim által töményen locsolt Cat Deluxe, Christina Aguilera meg persze a Pink Sugar miatt). nagyon gyümölcsös volt mindenféle sziruposság nélkül. gondolkodás nélkül megvenném, ha lenne rá lehetőség, bár még az is előfordulhat, hogy megkörnyékezek egy panamai kollégát, hogy küldjön... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Jucus85

2017. március 22.

Nekem is volt középiskolás koromban!😊😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Nekem is volt középiskolás koromban!😊😊😊

gabolda

2016. december 16.

Fuuuuuu de imádtuk még általános iskolás koromban :) uramisten de régen volt. Barátnőm nővérének volt, rögtön beleszerettem. Nagy nehezen ki tudtam könyörögni ajándékba anyáéktól, és utána kis is vonták a forgalomból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.