Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos illatkategória. Vörös áfonya, cseresznyevirág, rózsaszín hortenzia és rózsaszirmok teszik frissé, finommá és romantikussá az illatot.

Ár: 800 , Eladó: Andi00
Állapot: Használt, Helyszín: Pápa, fizetés: Postával küldöm
mlexa

2019. június 20.

Egyszer próbáltam, de elég is volt. Nagyon édes illat, szinte túlságosan is. Nem kifejezetten tartós, ettől jobbak is akadnak az avonnál! Nekem nem jött be!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Clandestine

2019. május 28.

Túl édes, túl szintetikus. Nem véletlenül olyan olcsó. Talán a tiniknek tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

ReiHUN

2019. május 17.

Ajándékba kaptam. Először nagyon-nagyon nem tetszett, de egyre inkább megkedvelem. Eléggé erőteljes, és kifejezetten tartós az illata. Ez egy parfümnél tök jó! Kicsit púderes, fűszeres, virágos, kicsit "éles" illat, de egész jó! Van másik parfümöm, aminek jobban szeretem az illatát, de az nem marad meg ilyen sokáig, mint ez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

bogarka23

2018. június 15.

Tiszta, friss, virágos könnyed illat. Nem a legtartósabb parfümöm, de szerintem megérte azt az 1300 forintot, amiért vettem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

ALettah

2018. május 10.

Update 2: tartósabb, mint a régi változat. (vagy én nem emlékszem jól?) Négy-öt fújást szórtam magamra reggel, még este is érződött.
Update: A nosztalgia kedvéért újravettem, örülök neki, hogy megjelent megint. Pontosan ugyanaz az illat, mint régen. Nem is gondoltam, hogy ennyire erős emlékeim kötődnek hozzá. Egyetlen fújásról eszembe jutott egy csomó emlék... annak idején a sáljaimat fújkáltam be jó vastagon, hogy az egyetemen a boncolások során néha beleszippantsak, és kivigye az orromból a sok kellemetlen szagot :D Jó, tudom, ha egy parfümről boncolás jut valakinek eszébe, az már rég rossz, de akkor is... Meg ahogy lestem, hogy összefutunk-e a folyósón azzal a bizonyos szürke szemű kollegával...bizony összefutottunk, sőt, találkozni kezdtünk, és akkor is ezt a parfümöt viseltem...most, tíz évvel később ő a férjem, kíváncsi vagyok, felismeri-e az illatot!
Nekem az emlékek miatt csakis 5 csillag és boldogság.
Amúgy: bájos kis virágos, nyomokban gyümölcsös jegyekkel. Közepesen tartós. Sajnos a szintetikus utóillata megvan, mint szinte minden Avonnak. De most az egyszer nem érdekel! :D Ha még a Surrealt is visszahoznák, magamon kívül lennék a boldogságtól!

A régi Avon illatok közül ez volt a nagy kedvencem, kár, hogy már nem gyártják. Nőies, napsugaras-magnóliás illata volt. Nem volt túl tartós, de egy délutáni újrafújással pont megfelelő illatfelhőt hozott létre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Nekem az emlékek miatt csakis 5 csillag és boldogság.

Burya

2017. november 22.

Anyutól kaptam még 2009-ben, azon a tavaszon/nyáron használtam. Nem sok emlékem volt róla, csak hogy szerettem. Amikor nem rég felfedeztem, hogy újra kapható, rögtön lecsaptam rá,csak a nosztalgia kedvéért. TE JÓ ÉG! Ez a parfüm kész időutazás! Megint 17 éves lettem, komolyan. Rajtam ez inkább fanyar, mint édes, a cseresznyevirágos alapon rajtam a vörösáfonya a legdominánsabb jegy, és esküdni mernék rá, hogy bazsarózsát is érzek benne. Nem is emlékeztem, hogy ez ennyire finom! Most meg nem győzöm a csuklómat szagolgatni, vele együtt visszajött minden régi hangulat. Húúú, be kell táraznom belőle, amíg még lehet! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

nolalight

2017. november 4.

Mikor bekerültem 2009 szeptemberben 9. osztályba, a wish of love és a wish of happiness illatait váltogattam. Mikor megláttam az októberi avon újságban, egyből rákaptam. Nem bántam meg. Egyből előjött a kis 15 éves énem. Sikerült az a deja vu amit vártam. Mindennapi rohangálós illatom péntek óta ahogy kézbe kaptam. Remélem a többi wish of is visszajön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

karakumsivatag

2017. augusztus 12.

Kicsit olyan szappanos, tisztaság illata volt. Ennek a tartóssága tényleg nem annyira jó, mint a többi Wish Of... kölnié. Ettől függetlenül ez is nagyon kellemes kis kölni volt.

update: ősszel ismét kapható lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

update: ősszel ismét kapható lesz:)

MNNiko

2017. január 13.

Még 11-12 éves lehettem, amikor kaptam Anyukámtól egy ilyet. Nagyon szerettem, olyan kis csajos illata van. Tavaszi / nyári illat. Nem tartós, de ebben az árban ezt nem is várjuk el szerintem. Frissítő, lehet újravenném egy szaladgálós nyári parfümnek, ha még lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

adri4488

2016. február 28.

Kellemes virágos-gyümölcsös illat, de annyira nem passzolunk, feltettem eladásra, hátha valaki jobb gazdája lenne :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isoeugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090

Színezék. Lilás piros.