Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra001, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az orientális-gourmand illatkategóriába tartozó Avon X-Series Recharge kölni főbb illatjegyei a mandarin, a kardamom és a kakaókivonat. Feszegesd a határokat ezzel az adrenalinnövelő illattal!

mlexa

2019. június 20.

Ár- érték arányban nagyon jó termék! Legalább 5 üveggel elhasznált már a Párom, Ő és én is imádom ezt az illatot. Az nem mondom, hogy iszonyat tartós lenne, de egy jó pár óra hosszát kibír. És ennyi pénzért, abszolút megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

kamelia

2018. október 2.

Már egy ideje csak ezt használja a férjem. Nagyon szeretem rajta ezt az illatot, sajnos a tartósságával nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Zoe444

2018. január 4.

Páromnak vettem karácsonyra és imádja, azóta csak ezt használja. :) Én is nagyon szeretem rajta, azért vettem neki, nagyon illik hozzá, ez a kellemes, kakaós, édeskés illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Zoldtulipan

2016. október 18.

Számomra ez a tökéletes illat férfi verzióban. Tényleg a csokis axe-ra hasonlít, de az is nagy kedvenc. együtt használva a 2 terméket pedig tökéletesen kiegészítik egymást. Édes, de mégis férfias, kellemes. Egész nap el tudom szagolgatni a páromat. Ráadásul tartós is, és nem émelyítő. Meglepően olcsó ahoz képest, amit nyújt.
Hátránya nincs, maximális pontszámot érdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Hátránya nincs, maximális pontszámot érdemel!

Dinadino

2016. szeptember 3.

Párom ezt használja, ő is mindig újra veszi, nagyon szeretem az illatát, ami ritka, mert néhány férfi parfüm olyan hatással van rám, hogy egész nap tüsszentek tőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Szerintem is Axe illata van. Imádom a páromon! Mindig újra rendeljük. Az összetevői is elég jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Eriii

2016. március 12.

Nagyon finom illat, egyik kedvencem, ilyesmit keresek nőiben, de még nem találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Málni

2016. február 7.

Az illata mint az Axe dark temptation meg excite keveréke. Kokorico by night-ra is hasonlít. Fiatalos, energikus, kicsit édes, szerintem nem csak pasik használhatják:) Bőrközeli és pár órát tart, olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

vanillacaramella.sweet

2016. január 30.

Olyan, mint az AXE lila verziója. Nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Olyan, mint az AXE lila verziója. Nem rossz. :)

Cilu

2015. november 14.

Páromnak vettem, imádja ő is és én is. Nagyon pasis. Tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Páromnak vettem, imádja ő is és én is. Nagyon pasis. Tartós :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.