Avril Lavigne Perfumes

Ár:   6970 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: n_adry, Módosítva: 2012. október 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Ár: 5900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
elina12

2019. június 7.

Nagyon szerettem Avrilt régen és ahogy megjelent ez a parfüm egyből karácsonyra 2-őt is kaptam 2 különböző személytől.:D Nagyon jó illat és szerintem sokáig is érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

rekaml

2018. június 2.

Nemrég kaptam egy nagyon kedves ismerősömtől születésnapi ajándékba és máris nagyon megkedveltem! Az illata nagyon emlékeztet egy régi parfümömre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

rekamlang

2018. március 25.

Az illata olyan, mintha már használtam volna korábban vagy hasonlatos valamivel! Mindenesetre nagyon jó, én szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Freqlyn

2018. február 16.

Mint parfüm: nagyon finom illatú; tömény; sokáig tartós; nem túl alkoholos.
Nekem sajnos nem igazán jött be az illata miatt, az túl fűszeres volt. Jobban kedvelem a virágos lágy illatokat, de ajándékba kaptam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Mint parfüm: nagyon finom illatú; tömény; sokáig tartós; nem túl alkoholos.

carolinett33

2017. április 26.

nagyon szeretem, nekem ez volt az első "igazi" parfümöm, karácsonyra kaptam a legkisebb kiszerelést, kincsként őriztem, később még két 30 miliset is elfogyasztottam belőle. Nem tudok sokat írni magáról az illatról, csajos, édeskés, de abszolút kifinomult és minőségi. nagy nagy szerelem <3 persze én elfogult vagyok, mert imádom Avrilt, de a másik két parfümje nem igazán talált meg, pedig azok a népszerűbbek. Ezt viszont bármikor használnám ha még gyártanák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Luna11

2017. április 18.

Nem kedvelem Avril-t, viszont ez a parfümje jó, régen nagyon szerettem. Tartós, az illatát egész nap lehet érezni és a hozzá adott gyűrű is nagyon klassz, még az én extra vékony ujjamra is jó. Egyetlen negatívum, hogy sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

masnipower

2016. december 21.

Szuper illat, nagyon szeretem. Nehéz lenne rosszat írni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Szuper illat, nagyon szeretem. Nehéz lenne rosszat írni. :)

barbimariposa

2016. december 12.

Egy időben használtam ezt a parfümöt, nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Egy időben használtam ezt a parfümöt, nagyon szerettem :)

Ciánka

2016. október 24.

Kedvenc parfümöm, imádom! Üde, virágos illat, egy kis dögös fűszeres beütéssel. Olyan romantikus és egyben vadóc illat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

rocksolya

2016. július 5.

Nagyon jó illatú, nagyon szerettem ezt a fajtáját is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon jó illatú, nagyon szerettem ezt a fajtáját is.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.