Avril

Ár:   €3   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a szepsegcenter-n 2750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   €3
Vedd meg online: szepsegcenter, 2750 Ft

Hosszantartó, számos színben kapható szemceruza. Precíz alkalmazást tesz lehetővé, kifejezetten ajánlott érzékeny szeműeknek is. Certifikált natúrkozmetikum, állatokon nem tesztelték.

Az összetevők között a CI jelzésű színanyagok árnyalatonként változó sorrendben és mennyiségben vannak jelen a termékben.

Ár: 2750 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Emimo

Korcsoport: >54
2018. március 13.

Én is szeretem, jó kis cerka, de nem érzem, hogy jobb lenne a Terra Naturi vagy a Benecos, Alverde ceruzáknál, nem ez a kedvencem. Ugyanezt éreztem a Lavera esetében is például, csakis a szemceruzákról beszélve. (Mert a szemöldökceruzáknál nagy különbségek vannak.) Érdemes kipróbálni. Jó kis francia bio márka ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 13.

Tvylvis

2017. szeptember 8.

Kiváló termék. Jó állagú, jól kenhető, erősen pigmentált, tartós. Vízvonalon nem próbáltam, szemhéjon azonban nekem egész nap tart (mondjuk általában nincs gondom a tartóssággal). Nem irritál, viszonylag jól lehet satírozni is. Ami nálam a hab a tortán, a képen látható Prune árnyalat. Gyönyörű, telt, bordóval kevert lila. Zöld szemhez kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol