Axe

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. július 20.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 600 Ft

Mindenki tudja, hogy a nők nem tudnak ellenállni a csokoládé illatának, és miért is tennék? Hiszen a csokoládé illata finom. Az Axe Dark Temptation az illat, amely olyan ellenállhatatlanná tesz téged, mint a csokoládét.

Ár: 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Zsuzska1979

2019. augusztus 19.

A férjem ezer éve ezt használja. Nálam ez az Ő illata. Ezért is, meg amúgy is imádom. Olyan férfias. Az izzadásgátló hatása viszont nem az igazi. Olyan helyen lakunk, ahol ilyenkor stabil 45 fok van. Én Axe Anarchy for Her-t használok, nem azt ami fenn van itt Krémmánián, hanem a másikat. Nálam az tökéletesen teljesít, egyáltalán nem izzadok tőle egész nap után sem. Az ő Axe-áról ezt nem lehet elmondani. Izzadás ellen sokat nem ér nála. Viszont az illatát imádom. Ha máson érzem is azonnal felismerem, és eszembe jut a férjem. 😁 A csokit viszont nem érzem benne. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

pomme

2019. július 10.

Ez tipikusan azoknak való, akiknek gőzük sincs, hogy mit szeretnek, de levesznek egy random Axe-ot a polcról és utána annál maradnak. Ha megtudnák, hogy ez CSOKIS AXE néven fut lányos körökben, azonnal a kardjukba dőlnének, hogy úristen, ez milyen b*zis. De amúgy meg szeretik, mert olyan nem "bánt senkit"-kanszag. Nekem nem tetszik, de ismerek ilyen fogalmatlan fiúkat, akik ezt hordják, én meg nem merek szólni, hogy CSOKISÁKSZ!!!, mert kedvelem őket :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Lunalys

2018. november 11.

Szuper illata van, fiatal férfiaknak áll jól tipikusan, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Szuper illata van, fiatal férfiaknak áll jól tipikusan, szerintem.

carolinett33

2018. november 9.

Nem tudom, hogy mennyire hatásos, egy időben nagyon tömeg illat volt, de ha megérzem egy pasin legszívesebben végignyalnám mint anno a reklámban, iszonyat szexi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Blackxentric

2018. november 7.

Szerintem ez a legjobb illatú Axe dezodor. Mióta megjelent minden Glamour napokon veszek egyet öcsémnek és a páromnak is ilyet vettem. Én nem tudom megunni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

katalinmester13

2018. november 6.

Nekem ez tetszik. Én érzem benne a csokit. No, nem a finom belga csokoládét, inkább a tortabevonós étcsokit. De én azt is képes vagyok megenni. És ízlik. Férfi embereknek való, nem fiókáknak. Kivéve, ha az édesanyjuk hirtelen szembesül azzal a ténnyel, hogy kölyök kakasa serdülni kezdett, és ez bizonyos szaghatással jár. Való, nem való, tenni kell valamit. Ebből egy-egy adag a keservesen kukorékoló (Anya, ez hideg!) kakaska szárnyacskái alá, és a helyzet átmenetileg megoldott. Tehát elfedi, amit el kell. Azóta más megoldást találtunk a tollacskák rendben tartására, mert ehhez még kicsi a taraja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

bettina28

2017. január 2.

Nekem ez a párom tipikus illata volt az ismerkedésünk elején. Már nem ezt használja, de ha az utcán megérzem valakin ezt az illatot egyből eszembe jutnak a régi szép emlékek. Szerintem fiatalabb fiúkhoz illik jobban ez az illat. Az izzadásgátló hatásáról nem tudok nyilatkozni de szerintem az Axe termékek nem biztos hogy a legjobbak ebből a szempontból. Azért én 5*-ot adok neki már csak azért is mert karakteres annyira hogy 1000 közül is felismerném. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

roddo

2016. szeptember 9.

Nagyon jó az illata, szerettem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nagyon jó az illata, szerettem használni.

raxus

2016. szeptember 9.

Nő vagyok, és ezt imádom, nagyon jó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nő vagyok, és ezt imádom, nagyon jó illat.

rizspufi

2015. július 10.

Az illata csodálatos, imádom, ha egy pasin van, bár nem mind szereti, nem túl pasis illat. Elvileg jó izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.